Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Forum Ekonomiczne

Forum Ekonomiczne to największe odbywające się w Europie spotkanie przedstawicieli świata gospodarczego, biznesu i polityki. To również najlepsze miejsce do przedstawienia gospodarczych walorów Małopolski, stąd jej aktywny udział w trakcie jednego z najbardziej prestiżowych spotkań elit naszego kontynentu.

„Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota?” – to tegoroczne główne przesłanie, które przez trzy wrześniowe dni będzie przyświecać uczestnikom Forum Ekonomicznego 2020. To cykliczne wydarzenie, w związku z pandemią, w tym roku wyjątkowo i jednorazowo zostało przeniesione do Karpacza. Mimo zmiany lokalizacji, Małopolska pozostaje głównym partnerem Forum Ekonomicznego. Na zachodzie, a nie jak dotychczas na południu Polski w krynickim kurorcie spotkają się głowy państw i szefowie rządów, ministrowie i parlamentarzyści, samorządowcy, prezesi firm, eksperci, naukowcy oraz przedstawiciele świata kultury i mediów.