Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Innowacyjne Safari

Innowacyjne Safari to inicjatywa mająca na celu wsparcie małopolskich MŚP w dostępie do środowisk naukowych Krakowa i ich wiedzy specjalistycznej w obszarze małopolskich inteligentnych specjalizacji.

Spotkania mają charakter informacyjny, umożliwiający zapoznanie się przedsiębiorców z ofertą naukową i obszarami działania jednostek B+R oraz centrów transferu technologii z regionu. Jest to także doskonała okazja do indywidualnej rozmowy i nawiązania bezpośredniego kontaktu z naukowcami.

Innowacyjne Safari 2019!

Innowacyjne Safari 2019!

Oferta Safari skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców z danego subregionu Małopolski. Każdego roku odbywają się dwa wydarzenia poświęcone wybranym małopolskim inteligentnym specjalizacjom. Dobór przedsiębiorców jest dokonywany w taki sposób, aby zakresy merytoryczne danej jednostki i działalności przedsiębiorcy były zbieżne. Przedsiębiorcom zapewniamy pełną obsługę transportową oraz lunch. Udział  w wydarzeniu jest bezpłatny – 100% kosztów pokrywa Województwo Małopolskie.