Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Ankieta dot. planowanych spotkań branżowych dla pracowników UMWM oraz podmiotów zaangażowanych w SKMM w obszarze EDUKACJA

Szanowni Państwo!

Informacje, które zostaną podane w niniejszej ankiecie, posłużą jako wskazówki do tego, aby podnieść poziom skuteczności i atrakcyjności spotkań branżowych przeznaczonych dla Podmiotów zaangażowanych w System Koordynacji Marki Małopolska, które zostały zaplanowane na 2022 rok przez Kancelarię Zarządu.

ANKIETA - SPOTKANIE BRANŻOWE: OBSZAR EDUKACJA

Uprzejmie prosimy o wypełnienie wszystkich rubryk i wpisanie wszelkich uwag, które mogłyby wpłynąć na podniesienie poziomu jakości wydarzeń, które zostały dla Państwa zaplanowane.

Przepraszamy, termin rejestracji minął.

WAŻNE: Po wypełnieniu ankiety, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku niekliknięcia w link, wymagane będzie ponowne wypełnienie formularza.
W razie pytań prosimy kontaktować się z Panem Adrianem Gut - pracownikiem Zespołu ds. Marketingu Regionu: , tel. 12 61 60 418.