Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Z obrad zarządu

Samorząd
06 kwietnia 2006
Na posiedzeniu zarząd zdecydował o wyborze projektów do dofinansowania w ramach działania "modernizacja i rozbudowa układu transportowego" ZPORR. Dofinansowanie otrzymają 3 projekty na łączną kwotę ponad 63 mln zł.
Ponad 36,5 mln zł przeznaczonych zostanie na budowę obwodnicy Starego Sącza, ponad 5,5 mln zł na I etap integracji usług metropolitalnych pod hasłem Krakowska Karta Miejska oraz ponad 21 mln zł na modernizację drogi wojewódzkiej 977 na odcinku Tarnów – Moszczenica. Pozostałych 11 wniosków znalazło się na liście rezerwowej.

Wybrane projekty Pobierz plik Adobe Acrobat 

Lista rezerwowa Pobierz plik Adobe Acrobat

Zapadła także decyzja dotycząca listy projektów, które otrzymają dofinansowanie w ramach działania „obszary podlegające restrukturyzacji”. Na liście znajduje się 20 wniosków, na łączną kwotę dofinansowania ponad
23,4 mln zł. Pozostałych 11 wniosków znalazło się na liście rezerwowej.

Wybrane projekty Pobierz plik Adobe Acrobat  

Lista rezerwowa Pobierz plik Adobe Acrobat

Szanowni Państwo,

w zamieszczonej wczoraj informacji wkradło się kilka błędów, za co serdecznie przepraszamy. W tej chwili wszystkie dane dotyczące wniosków są już poprawione.