Marcin Zawadzki - właściciel prężnie działających przychodni to gość najbliższej edycji „Spotkania z Biznesem”
Data i godzina rozpoczęcia
14 maja 2012
Data i godzina zakończenia
14 maja 2012
W najbliższy poniedziałek, 14 maja 2012 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkania z Biznesem”, organizowane przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club.
„Spotkania z Biznesem” to cykliczny projekt, dzięki któremu krakowscy studenci mają niepowtarzalną okazję, by spotkać się z rekinami polskiej sceny biznesowej, uczestniczyć w profesjonalnie moderowanej rozmowie i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Przedsiębiorcy chętnie dzielą się swoją widzą i bogatym doświadczeniem, podpowiadając jak założyć swoja działalność bądź świadomie pokierować własną karierą zawodową.
Gościem majowej edycji będzie Marcin Zawadzki, lekarz, ale przede wszystkim człowiek z pasją i ogromną miłością do swojej profesji. W 2001 roku powstała firma Medi- System. Zajmowała się usługami rehabilitacyjnymi, świadczonymi w domach pacjentów. Po pierwszym roku kilkunastu rehabilitantów, pomagało już dziesiątkom potrzebujących.
W ten sposób Marcin Zawadzki zdobył pieniądze na stworzenie pierwszej przychodni w Warszawie. Wówczas 150 metrowy lokal, w którym pracowało 5 lekarzy, dziś przekształcony w prężnie działającą przychodnię, zajmującą 800 metrów kwadratowych, zatrudniającą 30 specjalistów branży medycznej i diagnostycznej.
Pierwsza przychodnia była impulsem, potem powstawały kolejne - w 2004, 2006 oraz 2008 roku. Te cztery ośrodki zlokalizowane są głównie na Mazowszu- jeden w centrum Warszawy, kolejne w Konstancinie Jeziornie, okolicach Starej Miłosny i Garwolina Także zakres świadczonych usług stale się poszerza. Na terapię przyjeżdżają ludzie z najbardziej odległych zakątków Polski, a nawet zza granicy. 350 łóżek na dzień dzisiejszy to zdecydowanie za mało.
Kontrakty z NFZ obejmują 60 procent przychodów Medi- Systemu. Przychodu, który wzrósł z 1,2 mln w 2001 roku do blisko 30 mln w roku 2010. Także w tym toku Marcin Zawadzki znalazł się wśród finalistów konkursu Ernst & Young na najlepszego Przedsiębiorcę Roku.
Nie czekaj. Spotkaj się twarzą w twarz z biznesem!

Naszymi gośćmi byli już m.in.: Grzegorz Hajdarowicz- polski producent filmowy, wiodący wydawca prasowy i przedsiębiorca, Katarzyna Wojciechowska- dyrektor firmy P&G, Sławomir Muturi- potentat polskiego rynku nieruchomości czy Kamil Cebulski- okrzyknięty przez media „najmłodszym polskim milionerem”. Kolejny gość jest nie mniej interesujący...

Termin: 14 maja 2012, godzina 17.30
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Szczegóły i zapisy na oficjalnej stronie projektu
Autor
ewin
Kontakt do redakcji:
e-mail: wrota@malopolska.mw.gov.pl
tel. +48 12 63 03 444, fax +48 12 63 03 445
Copyright 2002-2012 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego