Archiwum wydarzeń
select
select
 
2015-11-27
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu wspólnie z Węgierskim Instytutem Kultury w Warszawie zaprasza na spotkanie z Ákosem Engelmayerem, tłumaczem książki Ferenca Molnára „Galicja 1914-1915. Zapiski korespondenta wojennego”. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ.
2015-11-27
3 grudnia 2015 o godz. 17 w auli wykładowej Kliniki przy ulicy Skawińskiej 8 koncerty dla chorych przy Białym Fortepianie w Klinice im. prof. Andrzeja Szczeklika obchodzą swój mały jubileusz. Niezwykłe spotkania z muzyką odbywają się już od dwóch lat.
2015-11-27
Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza na MIKOŁAJKOWE LODOWE SZALEŃSTWO, które odbędzie się na nowotarskim Rynku w dniu 6 grudnia 2015 .r ( niedziela)  godz. 16.00-21.00
2015-11-26
4 grudnia 2015 roku w krakowskim Klubie Studio rozpocznie się czwarta edycja Festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo. W tym roku wydarzenie potrwa aż trzy dni, jego idea pozostanie jednak niezmienna: promocja niecodziennych zjawisk w polskiej kulturze i sztuce.
2015-11-26
Zapraszamy 5 grudnia od 10.00 do 20.00 na Rynek Podgórski na Świąteczne Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych.
2015-11-26
Zdaniem internatów najpopularniejszą organizacją, cieszącą się największym zaufaniem wśród mieszkańców województwa zostało Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO, które zdobyło 12295 głosów i zajęło 1 miejsce!
2015-11-25
Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak w Dolinie Kościeliskiej oraz Muzeum Tatrzańskie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „W stronę Pysznej i tatrzańskiej poezji…” poświęcone górskiej tradycji i schronisku na Pysznej.
 
 
Polecamy
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) to nowoczesna platforma kreowania ruchu turystycznego. W MSIT czekają na turystów informatorzy dysponujący wiedzą i doświadczeniem, służący pomocą w zakresie, który umożliwi indywidualne zaplanowanie trasy zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i zainteresowaniami. MSIT to kompleksowa informacja o walorach turystycznych Małopolski, jednolita i bogata gama wielojęzykowych wydawnictw z ofertą turystyczną regionu, w tym wydawnictwa dla osób niewidomych i słabo widzących,  oznakowanie turystyczne regionu, baza obiektów noclegowych i gastronomicznych z całego regionu.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia