Archiwum wydarzeń
select
select
 
2015-03-27
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wydarzenie Pamiętaj z nami 2015. Tegoroczne święto potrwa od 9 do 11 kwietnia 2015 r. W jego ramach odbędą się liczne konferencje, spotkania, projekcje filmowe, spacery edukacyjne, warsztaty kulinarne, Bieg Pamięci oraz finałowy koncert.
2015-03-27
Piętnasty raz z rzędu nasz region wygrał klasyfikację generalną Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. W najlepszej ósemce znalazły się cztery kluby z województwa małopolskiego. W czwartkowe popołudnie w hotelu Europejskim w Krakowie podsumowano dorobek medalowy i punktowy XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych „Małopolska 2015”.
2015-03-27
Zdobądź jedno z 300 bezpłatnych zaproszeń na pierwsze polskie edukacyjne show z udziałem m.in. Rafała Sonika, Zbigniewa Bońka, Roberta Gwiazdowskiego, Michała Żebrowskiego. Jeśli aktywnie działasz w środowisku start-up’owym, przekonaj w 5 zdaniach do siebie i swojego biznesu – a znajdziesz się w gronie uczestników wydarzenia.
2015-03-27
Delegacje Radnych Sejmiku Województw Małopolskiego, Śląskiego i Opolskiego gościły w Brukseli (25-26.03.15) w związku z wizytą studyjną, zorganizowaną przez Dom Polski Południowej w Brukseli. Celem wizyty było zapoznanie nowo wybranych radnych z funkcjonowaniem instytucji europejskich oraz biur regionalnych trzech województw zrzeszonych w Domu Polski Południowej w Brukseli.
2015-03-27
Już  28 marca (sobota) o godz. 12  na Rynku Głównym w Krakowie, zostanie oficjalnie otwarty  Wielkanocny Małopolski Smak, czyli świąteczna edycja jednego z największych kulinarnych festiwali w Polsce.
2015-03-27
Fundacja AntySchematy 2 serdecznie zaprasza na wydarzenia związane z otwarciem nowej siedziby Fundacji, które odbędą się w dniach 28-29.03.2015 r.
2015-03-27
25 marca w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyło się spotkanie dotyczące planów rozwoju sieci dróg wojewódzkich na terenie powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Na zaproszenie Członka Zarządu Województwa Małopolskiego Jacka Krupy i Starosty Nowotarskiego Krzysztofa Fabera przybyli do starostwa przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowych zainteresowani rozwojem sieci komunikacyjnej planowanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich na wspomnianych obszarach.
 
 
Polecamy
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) to nowoczesna platforma kreowania ruchu turystycznego. W MSIT czekają na turystów informatorzy dysponujący wiedzą i doświadczeniem, służący pomocą w zakresie, który umożliwi indywidualne zaplanowanie trasy zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i zainteresowaniami. MSIT to kompleksowa informacja o walorach turystycznych Małopolski, jednolita i bogata gama wielojęzykowych wydawnictw z ofertą turystyczną regionu, w tym wydawnictwa dla osób niewidomych i słabo widzących,  oznakowanie turystyczne regionu, baza obiektów noclegowych i gastronomicznych z całego regionu.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia