Archiwum wydarzeń
select
select
 
2015-03-04
W ramach Regionalnego Funduszu Filmowego corocznie ogłaszany jest Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej, którego celem jest dofinansowanie najciekawszych produkcji filmowych związanych z województwem małopolskim poprzez tematykę, twórców, a przede wszystkim przez miejsce realizacji filmu.
2015-03-04
Indie Showcase powraca! Podobnie jak w ubiegłym roku, również podczas tegorocznej edycji Digital Dragons wystartuje konkurs na najlepszą grę niezależną. Dzięki specjalnie przygotowanej przestrzeni twórcy gier indie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produkcji gościom konferencji oraz jury.
2015-03-04
The department of Information and Communication Engineering of the University of Murcia (Spain), is looking for partners in order to submit a project proposal under the H2020 Programme. BIOTEC-6-2015. Topic: Metagenomics as innovation driver.
2015-03-04
The project’s main goal is the establishment of a multinational partnership between sectors to stimulate cross-border collaboration and link the Natural Stone sector with the rising Creative Industries and Eco Industries.
2015-03-04
The project’s main goal is to establish an interdisciplinary partnership between sectors that can foster the reindustrialization and value-increasing of traditional material sectors.
2015-03-04
Increase the opportunities of young talent musicians to play abroad, aimed to acquire the skills necessary to facilitate the transition to the world of work. Duration of the project: 2 years
2015-03-04
Już za niecałe dwa miesiące Komisja Medalu wyłoni tegorocznych laureatów Medalu Honorowego za Zasługi dla Województwa Małopolskiego. Medal jest odznaczeniem nadawanym przez Sejmik Województwa Małopolskiego osobom, instytucjom i organizacjom, które poprzez swoją działalność wybitnie przyczyniły się do rozwoju Małopolski.
 
 
 
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia