Archiwum wydarzeń
select
select
 
123
2016-02-05
Warsztaty skierowane są do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych, zajmujących się problematyką realizacji dźwięku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 marca - 23 marca 2016 r. w MCK SOKÓŁ w Nowym Saczu.
2016-02-05
„Moje Westerplatte” – tak brzmi hasło 12. edycji Konkursu Papieskiego rozpoczynającego się już za kilka dni. To największy w Polsce konkurs wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II, w ubiegłorocznej edycji wzięło udział prawie pięć i pół tysiąca uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
2016-02-04
Lokalna produkcja celtyckich monet w rejonie podkrakowskim, począwszy od przełomu II/I w. p.n.e., świadczy o wysoko rozwiniętych kontaktach handlowych i poziomie ekonomicznym ówczesnych mieszkańców Małopolski.
2016-02-04
Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich w piątek 5 lutego w godzinach 18:00-19:30 na warsztaty chińskich wycinanek.
2016-02-03
Ruszył nabór do 4. edycji ENERGA Sailing. 20 stycznia ruszył nabór do tegorocznej odsłony programu edukacji żeglarskiej ENERGA Sailing. Na dzieci w wieku od 7 do 9 lat czeka łącznie 100 miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest limitowana więc kto pierwszy – ten lepszy.
2016-02-03
SPCleantech zawarło Porozumienie Partnerskie z Centrum Transferu Technologii (CTT) Politechniki Krakowskiej, reprezentowanym przez dyrektora Jakuba Kruszelnickiego. Centrum posiada status Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych, Ośrodka Enterprise Europe Network oraz Regionalnego Punktu Konsultacyjnego akredytowanego przez PARP.
2016-02-03
Instytut Konfucjusza w Krakowie wraz z Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie i Polskim Towarzystwem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej serdecznie zapraszają wszystkich w sobotę 6 lutego w godz. 15:00-18:00 na dzień z tradycyjną medycyną chińską.
 
 
Polecamy
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) to nowoczesna platforma kreowania ruchu turystycznego. W MSIT czekają na turystów informatorzy dysponujący wiedzą i doświadczeniem, służący pomocą w zakresie, który umożliwi indywidualne zaplanowanie trasy zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i zainteresowaniami. MSIT to kompleksowa informacja o walorach turystycznych Małopolski, jednolita i bogata gama wielojęzykowych wydawnictw z ofertą turystyczną regionu, w tym wydawnictwa dla osób niewidomych i słabo widzących,  oznakowanie turystyczne regionu, baza obiektów noclegowych i gastronomicznych z całego regionu.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia