Archiwum wydarzeń
select
select
 
2014-07-29

Edurne Pasaban – pierwsza zdobywczyni Korony Himalajów – będzie gwiazdą tegorocznych, 10. Spotkań z Filmem Górskim, które odbędą się w Zakopanem w dniach 03 – 07 września.
2014-07-29
W czwartek 31 lipca zapraszamy na kolejny koncert Barokowych Eksploracji tym razem w stylu francuskim. Na głównej sali Dworku Gościnnego w Szczawnicy wystąpią znakomici instrumentaliści orkiestry Musica Florea z czeskiej Pragi, sopranistka Irena Troupova oraz uznany Hartig Ensemble.
2014-07-29
Właśnie ukazał się raport podsumowujący I fazę projektu. Strategia powstaje po to, by przewidzieć i zaplanować, w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne technologie do poprawy życia mieszkańców Krakowa i okolic.
2014-07-29
Muzeum Tatrzańskie zaprasza 31 lipca na kolejny Wieczór Czwartkowy – „Co postanowiono podczas poświęcenia Koliby w lipcu 1894 roku” do Willi Koliba. Spotkanie poprowadzi dr Zbigniew Moździerz z Muzeum Tatrzańskiego. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.
2014-07-29
Recital „Muzyczne Oblicza Iberii” w wykonaniu pianisty Pawła Albińskiego odbędzie się w środę 30 lipca o godzinie 18 w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” w Krakowie przy ulicy Papierniczej 2.
2014-07-29
Zapraszamy na kolejny cykl wakacyjnych "Spacerków po Tarnowie". W tym roku spacerować będziemy przez pięć kolejnych niedziel sierpnia. Oprowadzającymi będą: dr Krzysztof Moskal oraz Wacław Szczepanik – pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Pierwszy spacer w najbliższą niedzielę, 3 sierpnia.
2014-07-29
Zespoły romskie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Rosji wystąpią na krakowskich Błoniach podczas III Międzynarodowych Dni Kultury Romskiej, które rozpoczną się na krakowskich Błoniach w najbliższy piątek (1 sierpnia) i potrwają do niedzieli (3 sierpnia).
 
 
Polecamy
Organizujecie u siebie ciekawe imprezy, wydarzenia, półkolonie – wszytko co jest dedykowane dzieciom w czasie wakacji? Zgłoście się do redakcji Wrót Małopolski, a my informacje o tych wydarzeniach umieścimy w specjalnym wakacyjnym serwisie. Dzięki temu rodzicom i ich pociechom będzie łatwiej zorganizować czas wakacji. Warunek – wszystkie muszą mieć miejsce w Małopolsce.
II Festiwal Muzyki EMANACJE to 40 koncertów kameralnych, symfonicznych, chóralnych, recitale i koncerty jazzowe odbywające się na przestrzeni całego lata w najpiękniejszych zakątkach Małopolski. Zapraszamy! Tutaj znajdziesz szczegółowy program koncertów.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Ta impreza to idealna okazja na spotkanie z żywą kulturą i tradycja Podtatrza. Impreza trwa przez całe wakacje i potrwa aż do października
Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych po raz pierwszy będą odbywały się we wszystkich subregionach Małopolski.
123
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia