Archiwum wydarzeń
select
select
 
2016-06-29
W niedzielę, 3 lipca o godz. 18 rozpocznie się czwarta edycja małopolskiego festiwalu EMANACJE, organizowanego przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Tegoroczny festiwal zainauguruje w Lusławicach koncert w wykonaniu zespołu kameralnego Filharmonii Berlińskiej – Scharoun Ensemble Berlin! Będzie to jednocześnie inauguracja kolejnej edycji programu mistrzowskiej edukacji muzycznej – Letnia Akademia Muzyki 2016 – prowadzonej i przygotowanej przez berlińskich muzyków w Lusławicach już po raz trzeci!
2016-06-29
Warsztaty tkania na krosnach – to propozycja na najbliższe spotkanie w Muzeum Archeologicznym w Krakowie dedykowane seniorom. Zapraszamy we wtorek 5 lipca.
2016-06-29
Przez całe wakacje zapraszamy na wieczorne seanse filmowe nawiązujące tematem do wystawy Medycyna w sztuce w MOCAK-u. Pokazy odbywają się w piątki o godzinie 21 w podcieniach muzeum. Wstęp wolny.
2016-06-28
Zapraszamy przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół oraz biznesu do aktywnego współtworzenia 7. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.
2016-06-28
4 tony – tyle śmieci zebrali wolontariusze w ostatnich czerech edycjach Akcji Czyste Tarty. Kolejna piąta, już w najbliższy weekend, 1-2 lipca w Zakopanem. Każdy kto chciałby wziąć udział w akcji sprzątania szlaków turystycznych może wysłać swoje zgłoszenie. Wydarzenie wspierają między innymi himalaiści: Piotr Pustelnik, Leszek Cichy czy Rafał Sonik, medalista rajdu Dakar. 
2016-06-28
Margaret i Bracia to gwiazdy tegorocznego Myślenickiego Festiwalu Lata, który odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę 2 i 3 lipca. Nie zabraknie również myślenickich brzmień, atrakcji dla dzieci i wielu imprez towarzyszących – sportowych i kulturalnych.
2016-06-27
Od niedzieli 26 czerwca do 2 października w Galerii Władysława Hasiora w Zakopanem można obejrzeć wystawę rzeźb znanego zakopiańskiego rzeźbiarza Grzegorza Pecucha. Na ekspozycji do obejrzenia dzieła ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego, a także z kolekcji prywatnej, w tym także prace nigdy nie prezentowane.
 
 
Polecamy
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) to nowoczesna platforma kreowania ruchu turystycznego. W MSIT czekają na turystów informatorzy dysponujący wiedzą i doświadczeniem, służący pomocą w zakresie, który umożliwi indywidualne zaplanowanie trasy zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i zainteresowaniami. MSIT to kompleksowa informacja o walorach turystycznych Małopolski, jednolita i bogata gama wielojęzykowych wydawnictw z ofertą turystyczną regionu, w tym wydawnictwa dla osób niewidomych i słabo widzących,  oznakowanie turystyczne regionu, baza obiektów noclegowych i gastronomicznych z całego regionu.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia