Archiwum wydarzeń
select
select
 
2015-01-30
Warzywa z Konar, soki tłoczone ze Żbikowic, Żegociński miód spadziowy, dynie z Wawrzeńczyc, chleb z Libertowa i wędliny z Mnikowa – to pierwsze produkty wyróżnione certyfikatem Produkt Lokalny z Małopolski przyznawanym przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Jest to jedyny w Polsce regionalny certyfikat dedykowany produktom dobrej jakości, nierozerwalnie związanym są ze swoim miejscem pochodzenia. Wręczenie certyfikatów odbyło się 29 stycznia 2015 r.
2015-01-30
7 lutego w sobotę odbędzie się kolejna, piąta edycja Krakowskiego Mityngu Drytoolowego – Trytool 2015, który organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Tradycyjnie spotkamy się na krakowskim Zakrzówku.
2015-01-30
Małopolski Ogród Sztuki przygotował na nadchodzący miesiąc dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszym zaplanowanym wydarzeniem będzie artystyczna zabawa z dziećmi, stymulująca rozwój emocjonalny poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod improwizacji.
2015-01-29
Atmosfera radosnego kolędowania i ludowej zabawy od lat ściąga do Bukowiny kolędników rzesze turystów z całego kraju. W dniach 4-8 lutego 2015 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się  43. Góralski Karnawał. Paradny Przejazd Zaprzęgami Konnymi oraz prezentacja kapel, występy zespołów regionalnych oraz sztuka teatralna „Zatraceniec” zainaugurują bukowiański Festiwal.

2015-01-29
Warsztaty interpersonalne dla wszystkich chcących dowiedzieć się, jak skutecznie kreować swój wizerunek, jak wywierać pozytywne wrażenie na innych, a także jak nawiązywać relacje międzyludzkie już 15 lutego w niedzielę w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kropla Słońca.
2015-01-29
1 lutego o godz. 12.30 w Dworze Tetmajerów w Łopusznej odbędzie się promocja książki "Jackowa Zagroda - Łopuszna 1813-2013" autorstwa Danuty Luberdy. Jest to książka przedstawiająca m.in. monografię cmentarza w Łopusznej na przestrzeni 200 lat (Jackowa Zagroda - potoczna nazwa cmentarza w Łopusznej).
2015-01-29
W Muzeum Narodowym w Krakowie dobiega końca wystawa "Olga Boznańska". Potrwa tylko do 1 lutego. W ciągu trzech miesięcy prace jednej z najważniejszych polskich artystek, w towarzystwie dzieł m.in. Velazqueza, Whistlera i Maneta, zobaczyło aż 45 tysięcy gości.
 
 
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia