Archiwum wydarzeń
select
select
 
2015-05-22
Trzebińskie Centrum Kultury Dwór Zieleniewskich zaprasza już po raz 20-ty na Festyn z Okazji Dnia Matki i Dziecka, który w tym roku odbędzie się w sobotę 30 maja. Już o  godzinie 16 rozpoczną się występy, gry, zabawy edukacyjno-animacyjne oraz pokazy ratownictwa medycznego, konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Na scenie zaprezentują swoje programy artystyczne dzieci z lokalnych przedszkoli samorządowych oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Trzebini.

2015-05-22
Jarmark Tradycji i Rękodzieła to odniesienie do istniejących od 1849 roku targów, odbywających się w każdy poniedziałek, w Krzeszowicach.Targ miał ogromne znaczenie dla miejscowej i okolicznej ludności, a można było na nim kupić lub sprzedać (podobnie jest dzisiaj) zwierzęta gospodarcze, płody rolne, wyroby rzemieślnicze. Nie brakowało na nim rozmaitych kramów, nawet żebracy mieli swe miejsce na wolnym skrawku przestrzeni.
2015-05-22
Polskie kościoły na czeskich fotografiach , tarnowskie wątki Wilhelma Sasnala, francuska awangarda magazynu „Zoom” - to propozycje Tarnowskiego Weekendu Fotografii odbywającego się w ramach Krakow Photo Fringe.
2015-05-22
The aim of the project is to promote employability of young people with no qualification or a low level of education. The project proposes to tackle this challenge with an innovative working methodology bringing together R&D, Businesses and Cities.
2015-05-22
Though cities have a central role to play, it seems that a holistic plan to improve energy efficiency at city level is absent. The focal point of this project is to create a network of cities that will work together to develop action plans in the “consuming less energy, producing more” concept, towards a “zero - energy” city. These plans will be based on the cooperation of vital governmental bodies of each city, stakeholders and citizens, therefore they should take advantage of the variety of available tools.


2015-05-22
Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego oraz szkółki Radwan Sport i Mimis Basketball zapraszają wszystkie dzieci w wieku 3-13 lat na sportowy Dzień Dziecka! Trening zostanie przeprowadzony hali Akademii Górniczo-Hutniczej przy ul. Piastowskiej 26A w niedzielę 31 maja 2015 w godzinach 9 - 12.

2015-05-22
Zapraszamy do udziału w wernisażu wystawy "Chram Demonów" Dawida Polonego. Wydarzenie odbędzie się dziś o godzinie 20 w Galerii Pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków. Organizatorem wystawy jest Fundacja New Era Art Jana Potockiego.
 
 
Polecamy
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
Zapraszamy Państwa do uzupełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat stanu dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Krakowie.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) to nowoczesna platforma kreowania ruchu turystycznego. W MSIT czekają na turystów informatorzy dysponujący wiedzą i doświadczeniem, służący pomocą w zakresie, który umożliwi indywidualne zaplanowanie trasy zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i zainteresowaniami. MSIT to kompleksowa informacja o walorach turystycznych Małopolski, jednolita i bogata gama wielojęzykowych wydawnictw z ofertą turystyczną regionu, w tym wydawnictwa dla osób niewidomych i słabo widzących,  oznakowanie turystyczne regionu, baza obiektów noclegowych i gastronomicznych z całego regionu.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wydarzenia