Małopolska dla Ciebie!

Gdzie szukać w Małopolsce gospodarstw agroturystycznych, na jakie atrakcje, w naszym regionie, możemy liczyć zimą i latem, gdzie najlepiej wybrać się na weekend, czy chociażby na jeden dzień, gdzie szukać miejsc przyjaznych naszym maluchom – to tylko nieliczne informacje, które możemy odnaleźć w jednym miejscu.

Małopolska to region, który ma niezwykle bogatą ofertę kulturalną i turystyczną, dla nawet najbardziej wymagającej grupy turystów czy mieszkańców. Właśnie z tego powodu niezwykle przydatne mogą okazać się, przygotowane przez urząd marszałkowski województwa małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej,  publikacje, które stanową kompendium wiedzy na temat regionu. To doskonałe przewodniki, poradniki oraz źródło informacji na wiele ciekawych tematów.

Zapraszamy do lektury!

Uwaga! Publikacje są do obejrzenia w formie PDF

Zobacz także

 
 
Publikacje
Małopolska, Agroturystyka
W zieleni pól i łąk, otulone zapachami siana i kwitnących sadów, z dala od zgiełku miast, pośpiechu ruchliwych szos i spragnionych wrażeń tłumów, gdzie ciszę zakłóca najwyżej pianie koguta, czekają na gości małopolskie gospodarstwa agroturystyczne.
Małopolska, Aktywnie latem
Góry i lasy, jeziora i rzeki oraz liczne tereny sportowe – Małopolska to wymarzone miejsce dla lubiących aktywny wypoczynek. Korzystając z uroków dzikiej przyrody, można tu przemierzyć setki szlaków: pieszych, rowerowych czy konnych, a przy okazji zobaczyć wiele interesujących zabytków.
Małopolska, Aktywnie zimą
Gdy mróz skuje wodę, a ziemię przyprószy warstwa białego puchu, ożywają doliny i górskie zbocza w Małopolsce. Tysiące amatorów śniegowych szaleństw wyrusza wówczas do miejscowości znanych ze swoich stacji narciarskich. Małopolska część Karpat, poza Tatrami, to góry średniej wysokości bądź niskie.
123456
 
Przeskocz do głównej zawartości

Turysta