Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.


Zobacz także:
 
Od czwartku (17 kwietnia 2014), w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w wilii Koliba, ul. Kościeliska 18 w Zakopanem, można podziwiać wystawę pokonkursową prac plastycznych nagrodzonych i wyróżnionych w XIII edycji konkursu dla dzieci i młodzieży pt. ZABYTKI ARCHITEKTURY ZAKOPANEGO I PODHALA.
27.04.2014 r. o godzinie 16.00 na placu św. Jacka (przy Zakładzie Salezjańskim im. Ks. Bosko w Oświęcimiu) odbędzie się dziękczynny koncert za kanonizację Jana Pawła II w wykonaniu orkiestry salezjańskiej „Sokoły” pod batutą Ks. Dyr. Zenona Latawca. 
„Lśnienie”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Full Metal Jacket” – widzowie Off Plus Camera zobaczą te filmy Stanleya Kubricka na krakowskich dachach razem z Christiane Kubrick, wdową po reżyserze i Janem Harlanem, producentem jego filmów a prywatnie szwagrem.
Weekend majowy (3-4 maja 2014) zapowiada się przyjemnie, ciekawie i przede wszystkim smacznie. Jeśli też masz ochotę właśnie w ten sposób spędzić ten czas to zapraszamy do uroczej Lanckorony na Targi Anielskie Przysmaki, czyli targi zdrowej żywności i produktów lokalnych.
Już w Poniedziałek Wielkanocny (21 kwietnia) rozpocznie się tegoroczny sezon wypasu. Do Bazyliki w Ludźmierzu przybędą pasterze, przedstawiciele społeczności lokalnych i turyści, by uczestniczyć w tych doniosłych uroczystościach.
W piątek 25 kwietnia godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Pawła Gawrola. Ekspozycja potrwa do końca maja 2014. Wystawa towarzyszy imprezie muzycznej 4 Reaktywacja Muzyki Miasta.
Koncerty, warsztaty kompozytorsko-wykonawcze - tak zapowiadają się wydarzenia związane z nowym projektem krakowskiej Akademii Muzycznej. Zapraszamy od 23 do 26 kwietnia (środa - sobota)
Zapraszamy do kina Regis w Bochni na pierwsze w 2014 roku spotkanie w ramach cyklu "Na styku" sztuki filmowej i muzyki 25 kwietnia (piątek) zobaczymy fascynujący dokument "Uwaga! Mr. Baker" - opowiadający o legendarnym perkusiście Ginger Bakerze. Początek godz. 19.00.
To będzie dopiero czwarta edycja tego festiwalu, ale już tak mocno ta impreza zakorzeniła się w kalendarzu małopolskich wydarzeń, że trudno wyobrazić sobie, żeby się nie odbyła. Program wydarzeń jest już zapięty na ostatni guzik. Organizatorzy liczą jeszcze na wsparcie sponsorów, dzięki, którym odbędzie się cały zaplanowany na ten rok program.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy