Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
Wydana przez Muzeum Etnograficzne w Krakowie – książka Wesela 21 – to Najpiękniejsza Książka Roku 2015! Tak zdecydowali jurorzy 56. Konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek. Gratulujemy!
Simone Moro, Sandy Allan, czy Ryszard Pawłowski – to kultowe postaci w świecie wspinania, z którym już w ten weekend będzie okazja porozmawiać na żywo. Oni i wielu innych będą gośćmi VI edycji Otwartych Dni Wspinania, na którą zapraszamy w najbliższy weekend (21-22 maja). Imprezy odbędą się w kompleksie Małych Dolomitów na Jurze Krakowsko–Częstochowskiej. W ramach imprezy odbędą się także obchody IV edycji Memoriału Pawła Wyrwy – jednego z czołowych polskich wspinaczy sportowych. 
19 maja (czwartek) o godz. 18 zapraszamy do Muzeum Etnograficznego w Krakowie na kolejne spotkanie w ramach programu „Wesela 21”.
Od 39 lat 18 maja (środa) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzeów. Z tej okazji Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie (ul. Dajwór 18) zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem. 
18 maja (środa) o godz. 19 zapraszamy do Muzeum Etnograficznego w Krakowie na spotkanie wokół nowej książki Anny Niedźwiedź – „Religia przeżywana – katolicyzm i jego konteksty we współczesnej Ghanie”. 
Co kryje się pod tajemniczym „Małopolskie naj…”? Jakie opowieści przygotowała ciotka Kamocka? I co wieczorem we dworze zdarzyć się może? Jakie niespodzianki znajdują się we wnętrzu zabytkowych samolotów i jak przenieść się w okres wspaniałego stulecia Imperium Osmańskiego? Wszystko wyjaśni się już w najbliższy piątek i sobotę (13-14 maja), kiedy to instytucje kultury województwa małopolskiego otworzą swoje drzwi w ramach NOCY MUZEÓW.
W tym roku mieszkańcy Oświęcimia podczas Nocy Muzeów, będą mieli okazję odwiedzić aż pięć miejsc. Będą to m.in. Zamek, Synagoga czy Stowarzyszenie Romów. Zapraszamy w sobotę, 14 maja od godz. 17 do 24. 
W Zakopanem Muzeum Tatrzańskie, w sobotę 14 maja (sobota) zaprasza na specjalne wydarzenia w ramach Nocy Muzeów. Wstęp bezpłatny.
To propozycja dla każdego, bez ograniczeń wiekowych i bez biletu na spontaniczne spotkanie ze sztuką. W najbliższą niedzielę (8 maja) krakowskie Muzeum Etnograficzne zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Otwartej Pracowni. Tym razem temat przewodni to „natura wzoru”. Początek o godz. 11.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy