Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
IV Rajd Rowerowy śladami Świętego Jana Pawła II po Podhalu odbędzie się  w piątek, 1 maja.
W dniach od 28 kwietnia do 4 maja w powiecie tatrzańskim odbędzie się  XV Wielka Majówka Tatrzańska. Na uczestników Majówki czeka wiele atrakcji m.in.: jarmark, festyn oraz zawody wędkarskie.
Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich pasjonatów biegania oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Biegu Szlakami Pustyni Błędowskiej.
Navigator to wydarzenie gromadzące ludzi, dla których podróżowanie, odkrywanie najdziwniejszych zakątków świata i poznawanie nowych kultur stanowi pasję życia. To wielobarwna – multimedialna podróż inspirowana osobistymi doświadczeniami podróżników, dla których przekraczanie granic geograficznych, mentalnych i kulturowych stanowi ciągłe wyzwanie.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zakopiańskiej „Białej izby” przy ul. Kościuszki 4 na posiady góralskie. Wstęp wolny.

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka wchodzi w Sezon Turystyczny 2015 z wystawą prezentującą piękne zabytki „Blask kamieni. Okazy mineralogiczne i kamienie ozdobne w sztuce” w Zamku Żupnym oraz pierwszą multimedialną kaplicą papieską pw. Św. Jana Pawła II  w Muzeum w kopalni soli.
Hipotermia, Skituring bezpieczny dla przyrody
Biuro Międzynarodowych Przewodników Wysokogórskich IVBV Salewa, Tatrzański Park Narodowy, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, marka Salewa zapraszają do udziału w otwartym spotkaniu „Bezpieczny Skituring”, które odbędzie się w środę o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej Tatrzańskiego Parku Narodowego (ul. Kuźnice 1).
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej Mężczyzn, który odbędzie się w dniach 1-3 maja w Krakowie oraz Katowicach. Reprezentacja Polski będzie rywalizować z Rumunią, Egiptem oraz Brazylią.
Tarnowskie Centrum Informacji podsumowało ruch turystyczny w Tarnowie i regionie w roku 2014. Z zebranych danych wynika, że region tarnowski odwiedziło milion osób z tego ok. 20 % to obcokrajowcy. Do samego Tarnowa dotarło pół miliona osób w tym ok. 95 tys. gości z zagranicy.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy