Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
Podczas trzech dni XI Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki Pamiętajcie o Ogrodach w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wystąpią m.in.: Grzegorz Turnau, Jacek Królik, Mela Koteluk oraz aktorzy Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Festiwal odbędzie się w dniach 20 – 22 marca.
Na stokach tylickiej stacji narciarskiej „Tomek”, w terminie 16.-27.02.,  uczniowie klas III i IV  szkół podstawowych z Gminy Krynicy-Zdroju uczą się jeździć na nartach oraz poznają i trenują zasady bezpieczeństwa i zachowania się na stoku.
20 lutego o godzinie 18:00 Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie nie tylko miłośników żeglarstwa ale i dobrej piosenki szantowej do Dworu Zieleniewskich na koncert zespołu Orkiestra Samanta.
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
W niedzielę 22 lutego o godzinie 12.00 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawach Dwa cykle Mikołaja Smoczyńskiego w Galerii Alfa, Nikifory w Galerii Beta i Młody Izrael w Galerii Re.
22 lutego o godzinie 10.00 na trasach narciarstwa biegowego „u Leśników” (przy ul. Czarny Potok 77) w Krynicy Zdrój odbędą się I Otwarte zawody o Puchar Leśników na dystansie od 2,5 do 10 km. 
Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Jan Karpiel Bułecka serdecznie zapraszają na Dudaski Tłusty Czwartek 12 lutego 2015 roku o godz. 17.00 w Zakopiańskim Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej ul. Kasprusie 35a.

Tradycyjne ludowe rękodzieło to zanikające zjawisko. Niewielu już ludzi kultywuje dawne wzornictwo i techniki rękodzielnicze. Projekt Szlak Rzemiosła powstał po to, by pokazać współczesnych twórców ludowych, trudniących się rzemiosłem w tradycyjny sposób. Dzięki Szlakowi można poznać twórców, dla których rzemiosło to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Projekt przygotowano z myślą o turystach, chcących na mapie Małopolski odnaleźć zapominane już zawody i tradycje oraz odkryć je na nowo.

Już w najbliższą niedzielę (15 lutego) TAURON Bachleda Ski zaprasza wszystkie dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat do udziału w drugim w tym sezonie Pucharze TAURONKA. Tym razem impreza odbędzie się w położnej 20 kilometrów od Krakowa stacji narciarskiej Siepraw-Ski.

W niedzielę, 15 lutego 2015 roku w Białym Dunajcu odbędzie się XXI Parada Gazdowska. W programie tradycyjnie parada gazdowska i kumoterska oraz zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy