Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza turystów i zakopiańczyków na górski maraton, który szykuje się w dniach 23-25 lipca.
Zapraszamy  na VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbywać się będą w dniach 12-16 sierpnia na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem. Celem Targów jest popularyzacja wiedzy oraz bezpośrednia prezentacja produktów charakterystycznych dla regionów Polski i Europy.
W sobotę 25 lipca o godzinie 19:00 w Krościenku nad Dunajcem rozpocznie się kolejna edycja Letniego Festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum.
Piaszczysta plaża na Gubałówce, zamiast  morza widok na Tatry i całe Zakopane – do takiej niestandardowej formy plażowania zachęcają Polskie Koleje Górskie.
Fundacja Rozwoju Podhala oraz Hotel Bachledówka zapraszają na II. Małopolski Rodzinny Piknik Ekologiczny na Podhalu. Impreza odbędzie się 19 lipca  w Czerwiennem na terenie wokół Hotelu Bachledówka.
Tegoroczny 23. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca.
Ponad 150 wystawców rzemiosła, eko i folkdizajnu, 40 warsztatów, do tego pokaz mody, przestrzenne etnoinstalacje, strefa dzieci, etnosmaki, koncerty i mnóstwo innych folkowych atrakcji – to wszystko znajdziecie już 19 lipca na Festiwalu ETNOmania. Impreza, organizowana po raz piąty przez Fundację NADwyraz, odbędzie się na terenie Nadwiślańskiego Parku ETNOgraficznego  w Wygiełzowie (40 km od Krakowa).
Tatrzańskie Wici – to cykl imprez plenerowych organizowanych już od kilkunastu lat w okresie letnim przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury. Poszczególne imprezy organizowane są na terenie gmin wchodzących w skład Powiatu Tatrzańskiego. I co roku atrakcje przygotowywane są w lipcu, sierpniu i wrześniu, tak dla turystów bawiących w tym czasie na Podhalu, jak i dla stałych mieszkańców.
Święto rowerzystów na szlakach gminy Zielonki odbędzie się w niedzielę 7 czerwca. Rajd rowerowy odbędzie się na trasach: 12-kilometrowa przewidziana z myślą o rodzinach z dziećmi, a dłuższa – prawie 40-kilometrową dla bardziej zaawansowanych rowerzystów. Zapisów można dokonać do 1 czerwca.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy