Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 

XIV Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego FUN & CLASSIC odbędzie się w dniach  12 - 17 lutego w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ. Jest to wydarzenie cykliczne realizowane od 2001 roku przez MCK SOKÓŁ. Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Waldemar Malicki, znakomity pianista.

Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza przez cały okres ferii zimowych do Galerii Władysława Hasiora.

Kraków to najlepsze europejskie miasto dla turystów w 2015 roku – tak, po raz kolejny, wynika z analizy danych zgromadzonych na portalu turystycznym. Kraków zdobył najwyższą ocenę 8.80 i otrzymał nagrodę „The Best European City Trip 2015”. Nasze miasto uplasowało się wyżej niż Sewilla, Wenecja, a także Barcelona, Praga i Rzym.

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na operetkę „Statek Casablanca” w wykonaniu  Teatru Muzycznego IWIA 7 lutego  o godzinie 18.00.

Zwyczaj kolędowania wywodzi się wielowiekowej tradycji ludowej, który w obecnych czasach jest zapominany. Każdy zwyczaj wymaga praktykowania, gdyż bez tego nie przetrwałby na przestrzeni wieków.
Mistrzowie piłki nożnej: Adam Musiał i Kazimierz Kmiecik wezmą udział w kolejnym spotkaniu towarzyszącemu wystawie „Sport w Wieliczce XIX – XXI w. w dniu 23 stycznia o godzinie 13.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce. Wystawa zorganizowana została przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Można na niej zobaczyć m.in. zdjęcia i medale zdobyte przez mistrzów.

17 stycznia o godzinie 16.00 w sali im. Lucjana Lipińskiego Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbędzie się szósty wieczór z cyklu TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA.

VIII Bieg Podhalański im. Jana Pawła II został zaplanowany na dzień 7 lutego. Trasa ósmej edycji zawodów poprowadzona zostanie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem.
Przedstawiamy informacje  na  temat wydarzeń organizowanych w styczniu w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy