Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
W tym roku w plebiscycie głosować można na najlepsze stacje narciarskie w kategoriach: duże i małe stacje narciarskie. Wybrać można także najlepszych instruktorów narciarstwa oraz szkoły narciarskie w Małopolsce.
Od piątku do niedzieli na południu Polski odbędą się aż cztery imprezy pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski. Po razu drugi w tym sezonie studenci staną na starcie AZS Winter Cup, natomiast pasjonaci białego szaleństwa z różnych zakątków kraju, spotkają się aż trzykrotnie w eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów w narciarstwie alpejskim.
W niedzielę (31 stycznia) w ośrodku narciarskim Henryk-Ski, w centrum Krynicy-Zdroju, odbędzie się pierwszy w tym sezonie Puchar TAURONKA. To już piąta edycja imprezy dla najmłodszych alpejczyków organizowanej przez TAURON Bachleda Ski.
Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o Zakopanem, sprawdzić, co dzieje się tam w najbliższym czasie, jakie panują warunki narciarskie, zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 17.
Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na wędrówkę po certyfikowanych karczmach reprezentujących różne zakątki regionu, style i specjalności lokalne. Zanim jednak zanurzycie łyżkę w misce strawy i podniesiecie ją do ust, zadumajcie się nad przeszłością, wsłuchajcie się w niegdysiejszy gwar, skrzypienie kół na gościńcu, brzęk miedzianych garnców. Pomyślcie o tych, którzy przed laty biesiadowali w małopolskich karczmach i których historie wpisane są w „trasę smakoszy”.
Ponownie rusza magazyn dla fanów białego szaleństwa „Ślizg” – rekreacyjny program telewizyjny poświęcony promocji turystyki zimowej w Małopolsce w sezonie 2015/2016. Zachęcamy w nim do aktywnego wypoczynku w naszym regionie, prezentujemy stacje narciarskie i lokalne atrakcje turystyczne.
Już wkrótce rozpoczyna się festiwal "Przez świat z Janem Potockim - Festiwal Podróżników". Na gości festiwalu  czekają m.in slajdowiska, wystawy, muzyka, taniec oraz pokazy kulinarne.
Projekt „ Małopolska Trasa Smakoszy - Certyfikacja Regionalnych Karczm Małopolski jako element podnoszenia jakości usług turystycznych” oraz utworzenie „Małopolskiej Trasy Smakoszy” prowadzony jest przez MOT od 2011 roku i służy identyfikacji obiektów gastronomicznych o najwyższym standardzie i jakości świadczonych usług oraz wzmocnieniu promocji małopolskich produktów tradycyjnych i regionalnych.
385 biegaczy mimo niekorzystnej aury stawiło się na jesiennej edycji Testu Coopera, który w minioną sobotę przeprowadzono na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tym razem to nie czas decydował o wyniku zwycięzcy, a przebiegnięty w ciągu 12 minut dystans.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy