Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
Już wkrótce rozpoczyna się festiwal "Przez świat z Janem Potockim - Festiwal Podróżników". Na gości festiwalu  czekają m.in slajdowiska, wystawy, muzyka, taniec oraz pokazy kulinarne.
Projekt „ Małopolska Trasa Smakoszy - Certyfikacja Regionalnych Karczm Małopolski jako element podnoszenia jakości usług turystycznych” oraz utworzenie „Małopolskiej Trasy Smakoszy” prowadzony jest przez MOT od 2011 roku i służy identyfikacji obiektów gastronomicznych o najwyższym standardzie i jakości świadczonych usług oraz wzmocnieniu promocji małopolskich produktów tradycyjnych i regionalnych.
385 biegaczy mimo niekorzystnej aury stawiło się na jesiennej edycji Testu Coopera, który w minioną sobotę przeprowadzono na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tym razem to nie czas decydował o wyniku zwycięzcy, a przebiegnięty w ciągu 12 minut dystans.
Druga edycja za nami! 9 października, w piątek w Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida odbyła się uroczysta gala finałowa Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej organizowanego przez Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010.
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zachęca do uczestnictwa w XVI edycji Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”.
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza na wieczór górski poświęcony działalności kurierów tatrzańskich, którzy przemierzali górskie szlaki w czasie II wojny światowej. Byli żołnierzami Placówki ZWZ-AK o kryptonimie „Zagroda”. W trakcie spotkania opowiemy o ich największych wyczynach: o tym, jak Stanisław Marusarz uciekł z hitlerowskiego więzienia przy ul. Montelupich w Krakowie, o 58. przejściach na trasie Zakopane – Budapeszt króla kurierów – Józefa Krzeptowskiego z Krzeptówek i kilku innych.
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza na kolejny wieczór górski, którego bohaterem będzie słynny przewodnik tatrzański Józef Krzeptowski – „Ujek” – postać niezwykle barwna. Spotkanie organizowane z okazji 140. rocznicy zorganizowanego przewodnictwa w Tatrach.
Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Małopolski Zawiązek Kolarski zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym „Obierz kierunek na Szlak Architektury Drewnianej”.
Już tym tygodniu do Zakopanego zaczną zjeżdżać fani gór i wspinaczki z Polski i zagranicy. W środę 2 września pod Giewontem rozpoczynają się 11. Spotkania z Filmem Górskim.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy