Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.


Zobacz także:
 

Edurne Pasaban – pierwsza zdobywczyni Korony Himalajów – będzie gwiazdą tegorocznych, 10. Spotkań z Filmem Górskim, które odbędą się w Zakopanem w dniach 03 – 07 września.
W czwartek 31 lipca zapraszamy na kolejny koncert Barokowych Eksploracji tym razem w stylu francuskim. Na głównej sali Dworku Gościnnego w Szczawnicy wystąpią znakomici instrumentaliści orkiestry Musica Florea z czeskiej Pragi, sopranistka Irena Troupova oraz uznany Hartig Ensemble.
Zapraszamy na kolejny cykl wakacyjnych "Spacerków po Tarnowie". W tym roku spacerować będziemy przez pięć kolejnych niedziel sierpnia. Oprowadzającymi będą: dr Krzysztof Moskal oraz Wacław Szczepanik – pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Pierwszy spacer w najbliższą niedzielę, 3 sierpnia.
Zespoły romskie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Rosji wystąpią na krakowskich Błoniach podczas III Międzynarodowych Dni Kultury Romskiej, które rozpoczną się na krakowskich Błoniach w najbliższy piątek (1 sierpnia) i potrwają do niedzieli (3 sierpnia).
W niedzielę, 3 sierpnia zapraszamy na rajd rowerowy „Odkryj Szlak”, którego trasa biegnie przez miejscowości Beskidu Niskiego gdzie możemy podziwiać drewniane obiekty położone na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Start i meta w Sękowej. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie udziału.
Zapraszamy na 48. Festiwal Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Na tej jednej z najsławniejszych imprez kulturalnych w naszym kraju wystąpi wielu solistów śpiewających na polskich i zagranicznych scenach muzycznych. Festiwal rozpocznie się w sobotę 9 sierpnia, a zakończy się po 8 dniach, 16 sierpnia.
Cztery tysiące wykonawców w ponad stu zespołach pieśni i tańca, w tym piętnaście grup z Europy, Azji i Ameryki Środkowej – tak zapowiada się 51. edycja Tygodnia Kultury Beskidzkiej, który rozpoczął się w sobotę 26. lipca i potrwa do 3. sierpnia.
Najbliższa sobota (26 lipca, godz. 10) to dzień inauguracji nowego szlaku w Małopolsce. Szlak Stylu Zakopiańskiego startuje w Muzeum Stylu Zakopiańskiego willi Koliba, a kończy się w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Kuźnicach. Z tej okazji zapraszamy także do gry zakopiańsko-tatrzańskiej, która będzie biec na trasie nowego szlaku.
Szukasz propozycji na spędzenie soboty w mieście? Wybierz się na FestGranie w Dworku Białoprądnickim. Ten festiwal to mnóstwo ciekawych, bezpłatnych koncertów w zielonym plenerze. Rock, jazz, rock'n'roll, a w najbliższą sobotę (26 lipca, godz. 18.) - world music i Que Passa.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy