Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.


Zobacz także:
 
Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji Kanonizacji Jana Pawła II, który odbędzie się w niedzielę 27 kwietnia, godz. 19:00, w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu.
– Tuż przed maturą kwitły kasztany – śpiewał Wojciech Gąsowski. W tym roku oprócz kasztanów maturzystom towarzyszyć będzie 7. edycja OFF PLUS CAMERA. Festiwal już za tydzień zaczyna się w Krakowie. Organizatorzy przygotowali specjalną niespodziankę
5 miast, ponad 20 obiektów kultury i prawie 100 propozycji - tak pokrótce przedstawia się program tegorocznego Festiwalu Funduszy Europejskich WSTĘP WOLNY. Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na to wielkie święto kultury.
Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" oraz Polska Fundacja Wymiany Kulturowej "Chopin" serdecznie zapraszają na koncert muzyki chóralnej "Wiosenne tony".
 Program uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów – wszystko to można znaleźć w bezpłatnej aplikacji mobilnej „Małopolska Janowi Pawłowi II” . Aplikacja powstała z okazji zbliżającej się kanonizacji Karola Wojtyły i Jana XXIII.
Niewątpliwą atrakcją krakowskich Dni Ziemi będą energorowery dostarczone przez Polską Zieloną Sieć, na których każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wytwarzaniu energii.  Prądotwórcze rowery będą dostępne dla mieszkańców Krakowa 25. i 26. kwietnia w godzinach od 11:00 do 17:00 przy Alei Róż, podczas Wystawy Ekologicznej.
Od czwartku (17 kwietnia 2014), w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w wilii Koliba, ul. Kościeliska 18 w Zakopanem, można podziwiać wystawę pokonkursową prac plastycznych nagrodzonych i wyróżnionych w XIII edycji konkursu dla dzieci i młodzieży pt. ZABYTKI ARCHITEKTURY ZAKOPANEGO I PODHALA.
27.04.2014 r. o godzinie 16.00 na placu św. Jacka (przy Zakładzie Salezjańskim im. Ks. Bosko w Oświęcimiu) odbędzie się dziękczynny koncert za kanonizację Jana Pawła II w wykonaniu orkiestry salezjańskiej „Sokoły” pod batutą Ks. Dyr. Zenona Latawca. 
„Lśnienie”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Full Metal Jacket” – widzowie Off Plus Camera zobaczą te filmy Stanleya Kubricka na krakowskich dachach razem z Christiane Kubrick, wdową po reżyserze i Janem Harlanem, producentem jego filmów a prywatnie szwagrem.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy