Wirtualny spacer po Małopolsce

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po magicznych terenach Małopolski. Tutaj możesz obejrzeć wiele ciekawych miejsc naszego regionu w formie panoram 3D. 

Dzięki uprzejmości nowosądeckiego fotografa Macieja G. Szlinga, autora wszystkich panoram, który udostępnił je na Wrotach Małopolski, nie wychodząc z domu możesz obejrzeć między innymi Biecz, Nowy Sącz, Krynicę, Muszynę czy Kamienne Miasto w Ciężkowicach, drewniane kościółki i cerkwie rozsiane po naszym regionie. W portalu można znaleźć również zdjęcia ze szczytów Pienin, Tatr, Gorców czy Beskidu Sądeckiego. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach krajobrazy. 
Obejrzenie tych miejsc we Wrotach Małopolski sprawi, że na pewno będziesz chciał się przekonać, czy rzeczywiście na żywo są one tak fascynujące.

Autorowi serdecznie dziękujemy za udostępnienie panoram, a wszystkich zapraszamy na magiczną wycieczkę po Małopolsce.

Polecamy
„Klisze pamięci – labirynty” wystawa obrazów Mariana Kołodzieja, polskiego artysty plastyka, scenografa teatralnego i filmowego, którą można obejrzeć we franciszkańskim Centrum św. Maksymiliana w Harmężach koło Oświęcimia, teraz dostępna jest także w internecie. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po tej niezwykłej ekspozycji.

Zobacz także:
 
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza na wieczór górski poświęcony działalności kurierów tatrzańskich, którzy przemierzali górskie szlaki w czasie II wojny światowej. Byli żołnierzami Placówki ZWZ-AK o kryptonimie „Zagroda”. W trakcie spotkania opowiemy o ich największych wyczynach: o tym, jak Stanisław Marusarz uciekł z hitlerowskiego więzienia przy ul. Montelupich w Krakowie, o 58. przejściach na trasie Zakopane – Budapeszt króla kurierów – Józefa Krzeptowskiego z Krzeptówek i kilku innych.
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza na kolejny wieczór górski, którego bohaterem będzie słynny przewodnik tatrzański Józef Krzeptowski – „Ujek” – postać niezwykle barwna. Spotkanie organizowane z okazji 140. rocznicy zorganizowanego przewodnictwa w Tatrach.
Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Małopolski Zawiązek Kolarski zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym „Obierz kierunek na Szlak Architektury Drewnianej”.
Już tym tygodniu do Zakopanego zaczną zjeżdżać fani gór i wspinaczki z Polski i zagranicy. W środę 2 września pod Giewontem rozpoczynają się 11. Spotkania z Filmem Górskim.
Folklor świata spotyka się pod Giewontem
Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, którym szczyci się Zakopane, odbywa się tu od niemal pół wieku. Na przestrzeni lat stał się on wielkim kulturalnym świętem wyczekiwanym zarówno przez mieszkańców jak i licznych turystów.
Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza turystów i zakopiańczyków na górski maraton, który szykuje się w dniach 23-25 lipca.
Zapraszamy  na VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbywać się będą w dniach 12-16 sierpnia na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem. Celem Targów jest popularyzacja wiedzy oraz bezpośrednia prezentacja produktów charakterystycznych dla regionów Polski i Europy.
W sobotę 25 lipca o godzinie 19:00 w Krościenku nad Dunajcem rozpocznie się kolejna edycja Letniego Festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum.
Piaszczysta plaża na Gubałówce, zamiast  morza widok na Tatry i całe Zakopane – do takiej niestandardowej formy plażowania zachęcają Polskie Koleje Górskie.
 
 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Panoramy