Wydarzenia
 
2015-01-27
Tadeusz Kantor. Rysunki dla A. Małe kolekcje. Wernisaż wystawy odbędzie się  30 stycznia w piątek o  godzinie 19 w Galerii -Pracownia Tadeusza Kantora. Galeria – Pracownia Tadeusza Kantora przy ul. Siennej 7/5 w Krakowie udostępnia po remoncie swoją przestrzeń wystawienniczą. Skompletowana osobiście przez autora bogata kolekcja 289 prac, posegregowana w grupy odpowiada kolejnym etapom  twórczości artysty.
2015-01-27

XIV Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego FUN & CLASSIC odbędzie się w dniach  12 - 17 lutego w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ. Jest to wydarzenie cykliczne realizowane od 2001 roku przez MCK SOKÓŁ. Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Waldemar Malicki, znakomity pianista.

2015-01-27
Teatralne, sportowe, odkrywcze a może uśmiechnięte? To tylko niektóre z tematów interaktywnych spotkań dla dzieci i młodzieży w Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w zajęciach w dniach od 16 do 27 lutego w godzinach od 10.00 do 12.00.
2015-01-27
Mongolia to kraj o bogatej kulturze i imponującej historii. Jej najcenniejszym skarbem jest przyroda. Nieskażona, dziewicza i niezwykle różnorodna. Na mongolskim stepie niewiele zmieniło się od czasów Czyngis-chana, a Mongołowie bardzo chętnie witają gości i często zapraszają do swoich jurt.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
123
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski