Wydarzenia
 
2015-01-29
Warsztaty interpersonalne dla wszystkich chcących dowiedzieć się, jak skutecznie kreować swój wizerunek, jak wywierać pozytywne wrażenie na innych, a także jak nawiązywać relacje międzyludzkie już 15 lutego w niedzielę w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kropla Słońca.
2015-01-29
1 lutego o godz. 12.30 w Dworze Tetmajerów w Łopusznej odbędzie się promocja książki "Jackowa Zagroda - Łopuszna 1813-2013" autorstwa Danuty Luberdy. Jest to książka przedstawiająca m.in. monografię cmentarza w Łopusznej na przestrzeni 200 lat (Jackowa Zagroda - potoczna nazwa cmentarza w Łopusznej).
2015-01-29
W Muzeum Narodowym w Krakowie dobiega końca wystawa "Olga Boznańska". Potrwa tylko do 1 lutego. W ciągu trzech miesięcy prace jednej z najważniejszych polskich artystek, w towarzystwie dzieł m.in. Velazqueza, Whistlera i Maneta, zobaczyło aż 45 tysięcy gości.
2015-01-28
Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa jest organizatorem nowego projektu pod nazwą „Niepołomice miejsce dla kobiet”.  Czym w rzeczywistości jest projekt? To spotkania dla kobiet i o kobietach. Spotkania tworzące nową przestrzeń do dyskusji na każdy temat.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
123
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski