Wydarzenia
 
8-15 sierpnia 2015r.
2015-08-04
Obok ośmiu głównych koncertów wieczornych zaplanowane zostały także kameralne muzyczne popołudnia w kościołach Krynicy i Tylicza, a także pokazy filmów z udziałem Jana Kiepury oraz codzienny Klub Festiwalowy, czyli spotkania z artystami biorącymi udział w festiwalu.
2015-08-04
Elektronicznie i akustycznie, popowo i jazzowo, a do tego - domieszka indie. Tak zopowiada się kolejna odsłona FestGrania, letniego festiwalu w Dworku Białoprądnickim. W piątek na scenie wystąpi zespół Kapelanka.
2015-08-04
W sobotę, 8 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku n. Dunajcem odbędzie się kolejny koncert w ramach Festiwalu "Pieniny-Kultura-Sacrum".
2015-08-04
Koncerty gwiazd, konkursy, kilkunastu wystawców, warsztaty rzemiosła, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, degustacje lokalnych przysmaków, atrakcje dla najmłodszych – to wszystko oraz mnóstwo innych niezapomnianych atrakcji będzie można znaleźć 9 sierpnia w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. O godzinie 13.00 wystartuje Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”.


2015-08-04
W miniony weekend (1-2 sierpnia) na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odbył się już po raz 19. Festyn Białczański. Wydarzenie to, jak co roku przyciągnęło tłumy gości. W sobotę zaciętą rywalizację o tytuł Cepra i Ceperki Roku stoczyli przyjezdni z różnych zakątków Polski, natomiast w niedzielę publiczność podziwiała umiejętności góralskich kawalerów w walce o miano Harnasia Roku.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zobacz co ciekawego wydarzy się w Twojej okolicy podczas wakacji 2015! Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży,  przygotowaną przez małopolskie instytucje.
Małopolska została Europejskim Regionem Przedsiębiorczości 2016. Ten prestiżowy tytuł to nagroda Komitetu Regionów przyznawana tym regionom, które przedstawiły najbardziej przyszłościowe w Europie wizje rozwoju przedsiębiorczości. Żaden polski region nie otrzymał jeszcze tego wyróżnienia. Nagrodę odebrał w Brukseli marszałek Marek Sowa.
Wejdź i sprawdź najciekawsze wydarzenia oraz relacje sportowe z regionu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020. Konsultacje społeczne i środowiskowe potrwają do  19 sierpnia 2015 r. Zapraszamy do wypełnienia formularza uwag
Dzieje się w Małopolsce
Jesienią tego roku rusza kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) w Małopolsce. Co to oznacza? W jednym tygodniu, setki partnerów i tysiące uczestników wezmą udział w szkoleniach, seminariach, warsztatach, konkursach oraz spotkaniach z przedstawicielami biznesu. Wspólnie będziemy poruszać się po zagadnieniach i dobrych  praktykach ze świata biznesu. Dowiemy się m.in. o tym jak rozpocząć swoją własną działalność, skąd pozyskać środki na jej rozwój, a także co zrobić, aby skutecznie wejść na rynki zagraniczne.
Zapraszamy  na VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbywać się będą w dniach 12-16 sierpnia na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem. Celem Targów jest popularyzacja wiedzy oraz bezpośrednia prezentacja produktów charakterystycznych dla regionów Polski i Europy.
Konsultacje w sprawie zmiany uchwały nr LVI/889/14 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 października 2014 r. dotyczące przyjęcia "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015". W terminie do dnia 11 sierpnia 2015 r., istnieje możliwość zgłaszania uwag i wniosków do projektu uchwały SWM pocztą, faksem lub mailem.
Trwa nabór scenariuszy do konkursu na najlepsze scenariusze filmowe pn. „Trzy Korony – Małopolska Nagroda Filmowa”, w dwóch kategoriach: scenariusz filmu fabularnego i dokumentalnego. Scenariusze zgłaszane do Konkursu należy przesyłać w terminach: do dnia 31 sierpnia 2015 roku w przypadku scenariuszy filmów dokumentalnych oraz do dnia 30 września 2015 roku w przypadku scenariuszy filmów fabularnych.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski