Wydarzenia
 
2015-01-30
Warzywa z Konar, soki tłoczone ze Żbikowic, Żegociński miód spadziowy, dynie z Wawrzeńczyc, chleb z Libertowa i wędliny z Mnikowa – to pierwsze produkty wyróżnione certyfikatem Produkt Lokalny z Małopolski przyznawanym przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Jest to jedyny w Polsce regionalny certyfikat dedykowany produktom dobrej jakości, nierozerwalnie związanym są ze swoim miejscem pochodzenia. Wręczenie certyfikatów odbyło się 29 stycznia 2015 r.
2015-01-30
7 lutego w sobotę odbędzie się kolejna, piąta edycja Krakowskiego Mityngu Drytoolowego – Trytool 2015, który organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Tradycyjnie spotkamy się na krakowskim Zakrzówku.
2015-01-30
Małopolski Ogród Sztuki przygotował na nadchodzący miesiąc dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszym zaplanowanym wydarzeniem będzie artystyczna zabawa z dziećmi, stymulująca rozwój emocjonalny poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod improwizacji.
2015-01-29
Atmosfera radosnego kolędowania i ludowej zabawy od lat ściąga do Bukowiny kolędników rzesze turystów z całego kraju. W dniach 4-8 lutego 2015 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się  43. Góralski Karnawał. Paradny Przejazd Zaprzęgami Konnymi oraz prezentacja kapel, występy zespołów regionalnych oraz sztuka teatralna „Zatraceniec” zainaugurują bukowiański Festiwal.

Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą wydarzeń przygotowaną przez małopolskie instytucje.
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Celem serwisu jest ułatwienie współpracy przedsiębiorcom z przedstawicielami środowiska naukowego. Dostępne są tu oferty krakowskich szkół wyższych i instytutów badawczych, zawierające zakres świadczonych usług naukowo – badawczych, w tym m.in.: analizy, ekspertyzy, certyfikaty, oferty technologiczne, koordynacja wspólnych projektów badawczych oraz badań zleconych.
123
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski