Wydarzenia
 
2015-02-27
Już w maju wszyscy, którzy zrealizowali pomysł na biznes, wykonali atrakcyjny projekt bądź wdrożyli innowacyjne rozwiązanie dzięki funduszom unijnym będą mogli wypromować swój pomysł. Wszystko to, dzięki ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
2015-02-27
9 marca o godz. 15 odbędzie się kolejny wykład w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora który poprowadzi Katarzyna Nowak, wicedyrektor Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wychodząc od obrazu kobiety w mitologii japońskiej prowadząca przedstawi jak kształtował się model rodziny oraz rola kobiet w kulturze japońskiej na przestrzeni epok.
2015-02-27
Od 7 marca - 31 maja Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem oraz Muzeum Etnograficzne w Krakowie zapraszają na wystawę poświęconą życiu i działalności dwojga wybitnych, a szerzej nieznanych postaci na trwałe związanych z Zakopanem i ... odległą Hiszpanią.
2015-02-27

Już w marcu pożyczymy miejski rower w Krakowie. Krakowski ZIKiT wybrał operatora dla systemu KMKBike. Jakie zmiany w tym roku?  Nowością będzie zintegrowanie miejskiego systemu rowerów z Krakowską Kartą Miejską. Użytkownicy, którzy będą korzystać z rowerów za pomocą KKM będą rozliczani według innego, preferencyjnego cennika.

Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży,  przygotowaną przez małopolskie instytucje.
Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Twoja firma jest z Małopolski? Opierasz jej rozwój na innowacjach i chcesz pokazać się szerszej publiczności? Jeśli tak, zgłoś swoje przedsiębiorstwo do Małopolskich Targów Innowacji 2015 - właśnie wystartowała rekrutacja wystawców! Udział w Targach to świetna okazja na bezpłatną promocje firmy! Tegoroczne Targi odbędą się 27 maja 2015 roku.
Dzieje się w Małopolsce
Zapraszamy w dniach 24 - 28 lutego do Zakopanego do Teatru WITKACEGO na  130 Rocznicę Urodzin St. I. Witkiewicza 30 Urodziny Teatru Witkacego oraz 100 rocznicę śmierci Stanisława Witkiewicza.
27 lutego 2015 Opera Krakowska zaprasza na premierę „Pięknej Heleny” Jacquesa Offenbacha w reżyserii Rudolfa Zioło. Krakowska "Piękna Helena" to przedstawienie pełne zaskakujących rozwiązań z współczesną wersją libretta napisanego przez Krzysztofa Czeczota, który nadał mitologicznym skojarzeniom zupełnie nowy wymiar.  Akcję spektaklu przeniósł do demokratycznej Polski, a Parys i Helena spotkają się w letnim kurorcie. Libretto przepełnione humorem doskonale współgra z dynamiczną muzyką Offenbacha.
5 marca (czwartek) o godz. 18 Muzeum AK w Krakowie zaprasza na promocję książki Jadwigi Lazarowicz „Stracony dom”. Gośćmi spotkania będą dzieci Adama Lazarowicza ps. „Klamra”: Danuta Iwan oraz Zbigniew Lazarowicz.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski