Wydarzenia
 
2015-05-22
Trzebińskie Centrum Kultury Dwór Zieleniewskich zaprasza już po raz 20-ty na Festyn z Okazji Dnia Matki i Dziecka, który w tym roku odbędzie się w sobotę 30 maja. Już o  godzinie 16 rozpoczną się występy, gry, zabawy edukacyjno-animacyjne oraz pokazy ratownictwa medycznego, konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Na scenie zaprezentują swoje programy artystyczne dzieci z lokalnych przedszkoli samorządowych oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Trzebini.

2015-05-22
Jarmark Tradycji i Rękodzieła to odniesienie do istniejących od 1849 roku targów, odbywających się w każdy poniedziałek, w Krzeszowicach.Targ miał ogromne znaczenie dla miejscowej i okolicznej ludności, a można było na nim kupić lub sprzedać (podobnie jest dzisiaj) zwierzęta gospodarcze, płody rolne, wyroby rzemieślnicze. Nie brakowało na nim rozmaitych kramów, nawet żebracy mieli swe miejsce na wolnym skrawku przestrzeni.
2015-05-22
Polskie kościoły na czeskich fotografiach , tarnowskie wątki Wilhelma Sasnala, francuska awangarda magazynu „Zoom” - to propozycje Tarnowskiego Weekendu Fotografii odbywającego się w ramach Krakow Photo Fringe.
2015-05-22
Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego oraz szkółki Radwan Sport i Mimis Basketball zapraszają wszystkie dzieci w wieku 3-13 lat na sportowy Dzień Dziecka! Trening zostanie przeprowadzony hali Akademii Górniczo-Hutniczej przy ul. Piastowskiej 26A w niedzielę 31 maja 2015 w godzinach 9 - 12.

2015-05-22
Zapraszamy do udziału w wernisażu wystawy "Chram Demonów" Dawida Polonego. Wydarzenie odbędzie się dziś o godzinie 20 w Galerii Pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków. Organizatorem wystawy jest Fundacja New Era Art Jana Potockiego.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy 25 maja br. do udziału w konferencji „DIZAJN motorem napędowym BIZNESU – od światowych trendów po lokalne wdrożenia”  organizowanej w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Zapraszamy do rejestracji na panele dyskusyjne "Przy kawie o innowacjach", które odbędą się 26 maja br., w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
29 maja 2015 r. na Rynku Głównym w Krakowie zainaugurujemy XVI  Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Jak co roku zapraszamy na kiermasze i występy artystyczne uczestników warsztatów terapii zajęciowej z całej Małopolski. 1 czerwca 2015 r. Harcerze zapraszają do Korzkwi na Integracyjny Dzień Dziecka, który będzie obfitował w mnóstwo atrakcji.
Wiele atrakcji czeka w sobotę 23 maja w Muszynie na uczestników Inauguracji Letniego Sezonu Turystycznego, organizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną oraz Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna pod hasłem „Smakowite gorlicko - sądeckie zaprasza”.
Jak kryzys w Unii Europejskie może wpłynąć na nasz kraj?  Czy polskiej gospodarce grozi stagnacja?  Czy w związku z obecnymi sytuacjami kryzysowymi na arenie międzynarodowej powinniśmy zrewidować politykę zagraniczną? To tylko niektóre pytania, na które będą starali się odpowiedzieć uczestnicy VIII Konferencji Krakowskiej. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Dzieje się w Małopolsce
75% zniżki – 100% kultury, spiesz się …i ciesz się kulturą! Bilety na zajęcia już od 1zł.
23 maja na Placu Nowym na krakowskim Kazimierzu edycja targów z myślą o mamach, młodych rodzicach i dzieciakach. Jeśli szukacie pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki zainspirują Was wystawcy. Rodzice będą mogli wybrać dla swoich pociech dizajnerskie zabawki, oryginalne ubranka a także ekologiczne dodatki. Dla najmłodszych zaplanowano warsztaty.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski