Wydarzenia
 
Tarnów, 18 listopada – 8 grudnia 2014
2014-10-30
Sztuka, muzyka, teatr, literatura, architektura, scena offowa, spotkania, warsztaty, MAŁY ARTFEST! Zapraszają: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Centrum Sztuki Mościce oraz Tarnowskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych
2014-10-30
Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na ognisty finał inicjatywy Teatr w trzech odsłonach. Uczestnicy warsztatów teatralnych, improwizacji oraz pantomimy zaprezentują umiejętności zdobyte w trakcie zajęć. Całość zakończy Fire Show.
2014-10-29
W dniach 6–9 listopada 2014 odbędą się XI Zaduszki Organowe pod patronatem Jego Eminencji Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego i jego Magnificencji prof. Zdzisława Łapińskiego Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie.
2014-10-29
Do piątych urodzin Bonarki jeszcze ponad dwa tygodnie (15 listopada), ale już teraz można otrzymać unikalny podarunek, przygotowany specjalnie na tę okoliczność: podgórską rodzinną grę planszową.
2014-10-29
We wtorek 28 października w Urzędzie Miasta Zakopane  dyrektor Biura Promocji Zakopanego Andrzej Kawecki wraz z jurorami wręczył nagrody laureatom konkursu fotograficznego  „Żywioł folkloru”, który został ogłoszony podczas 46 Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich  w Zakopanem.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Czy smart city może stać się dźwignią rozwoju gospodarczego miasta? Jak otwarte dane i monitoring usług miejskich mogą wpłynąć na kontakt pomiędzy administracją a mieszkańcami? Jak umiejętnie wykorzystać potencjał mieszkańców Krakowa aby sami chcieli i mogli planować swoje miasto? Te i inne tematy poruszone zostaną już 7 listopada 2014 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego podczas konferencji podsumowującej dotychczasowe działania projektu „SMART_KOM. Kraków w sieci inteligentnych miast”.
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
Nie tylko Kraków, ale także między innymi Sękowa, Limanowa, Wapienne czy Gorlice to miejsca ważnych wydarzeń związanych z I wojną światową. W związku z 100. rocznicą jej wybuchu upamiętniamy te miejsca szczególnymi wydarzeniami.
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
Od muzyki klasycznej i operowej, przez góralskie i jazzowe klimaty, po festiwale popkultury - Małopolska rozbrzmiewa tysiącami dźwięków! Poznaj najważniejsze festiwale, które na stałe wpisały się w kalendarz regionalnych wydarzeń kulturalnych. "Małopolska. I wszystko gra!".
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski