Wydarzenia
 
2015-05-25
Czy mieli kiedyś Państwo okazję zobaczyć widowisko, w którym w nieprzerwany sposób przez kilkanaście minut metalowa kuleczka jest transportowana poprzez szereg fantazyjnych maszynerii i połączeń? Główną ideą jest, aby każde ogniwo łańcucha, czyli pojedyncze urządzenie, wykorzystywało do przemieszczania jak najwięcej, a przy tym jak najbardziej efektownych zjawisk fizycznych. Następnie ogniwa są łączone, a całość kilkakrotnie uruchamiana.
2015-05-25
Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty – z tym niezmiennie kojarzy się malownicze Zalipie. Jest to też idealne miejsce do tego, by otworzyć sezon turystyczny 2015 na Szlaku Rzemiosła. W imieniu organizatorów zapraszamy w niedzielę, 7 czerwca (godz. 11.00-16.00) do Muzeum Zagrody Felicji Curyłowej (Zalipie 135).
2015-05-25
Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem serdecznie zaprasza w imieniu własnym i Organizatorów do udziału w zakopiańskich wydarzeniach biorących udział w tegorocznej, trzeciej już edycji Kraków Photo Fringe.
2015-05-25
30 maja w godzinach 11.00-18.00 w Muzeum Archeologicznym w Krakowie odbędzie się 12. Krakowski Piknik Archeologiczny. Tegoroczny piknik po raz pierwszy zostanie zorganizowany w nowym punkcie, ogrodach Muzeum (wejście od ul. Poselskiej).
2015-05-25
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach – oddział Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku zaprasza na „Pogórzańskie targowisko staroci”, które odbędzie się w dniu 31 maja (niedziela) 2015 r. na terenie szymbarskiego skansenu w godz. od 9.00 do 17.00.
Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy 25 maja br. do udziału w konferencji „DIZAJN motorem napędowym BIZNESU – od światowych trendów po lokalne wdrożenia”  organizowanej w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Zapraszamy do rejestracji na panele dyskusyjne "Przy kawie o innowacjach", które odbędą się 26 maja br., w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
29 maja 2015 r. na Rynku Głównym w Krakowie zainaugurujemy XVI  Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Jak co roku zapraszamy na kiermasze i występy artystyczne uczestników warsztatów terapii zajęciowej z całej Małopolski. 1 czerwca 2015 r. Harcerze zapraszają do Korzkwi na Integracyjny Dzień Dziecka, który będzie obfitował w mnóstwo atrakcji.
Jak kryzys w Unii Europejskie może wpłynąć na nasz kraj?  Czy polskiej gospodarce grozi stagnacja?  Czy w związku z obecnymi sytuacjami kryzysowymi na arenie międzynarodowej powinniśmy zrewidować politykę zagraniczną? To tylko niektóre pytania, na które będą starali się odpowiedzieć uczestnicy VIII Konferencji Krakowskiej. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca. Kliknij 'więcej' aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Dzieje się w Małopolsce
75% zniżki – 100% kultury, spiesz się …i ciesz się kulturą! Bilety na zajęcia już od 1zł.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski