Wydarzenia
 
2015-01-26

Już po raz szósty Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie chce nagrodzić gminy, które najaktywniej w regionie wspierają uczenie się przez całe życie. Służy temu Plebiscyt „Edukacyjna Gmina Małopolski”. Promowane są w nim nietuzinkowe przedsięwzięcia edukacyjne, organizowane przez samorządy lokalne dla osób w różnym wieku. Bobowa, Łużna, Brzeźnica, Gorlice, Mucharz – te gminy zwyciężyły w poprzednich edycjach Plebiscytu. Przyszedł czas nagrodzić kolejne. Do 12 lutego można zgłaszać kandydatów do tytułu „Edukacyjnej Gminy Małopolski 2014”.

2015-01-26
Aktywny udział w targach pracy pozwala na zaprezentowanie własnych umiejętności w bezpośredniej rozmowie z potencjalnym pracodawcą. Targi są również, okazją do rozeznania się w obecnie panujących trendach na rynku pracy. Służą zarówno pracodawcom poszukującym wykwalifikowanej kadry jak i tym, którzy poszukują pracy.
2015-01-26
3 mld euro taką kwotę otrzymała Małopolska w nowej perspektywie finansowej UE 2014-2020. Najistotniejszą obecnie kwestią dla mieszkańców regionu jest odpowiedź na  kluczowe pytania, jak pozyskać środki UE w nowej perspektywie oraz jakie inwestycje możemy dzięki nim sfinansować?
2015-01-26

W czwartek, 29 stycznia w godzinach od 10.00 do 14.00 w Centrum Kongresowym UR, mieszczącym się przy Al. 29 Listopada 46 odbywać się będzie Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Kalendarium
select
select
select
 
 
Polecamy
Zapraszamy  wszystkich organizatorów zajęć w czasie dwóch tygodni wolnego od szkoły do przesyłania ofert i programów, które opublikujemy w specjalnym serwisie poświęconym feriom w Małopolsce.  W związku z tym prosimy również o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem
Wszyscy, którzy pragną poznać Małopolskę z bliska i w niestandardowy sposób polecamy serwis Małopolska To Go. To portal dla ludzi poszukujących inspiracji do podróżowania i odkrywania fenomenów Małopolski, który zachęca do odwiedzin regionu poprzez  nieznane miejsca, ciekawe historie i zwyczaje, wyjątkowe zabytki oraz wiele fenomenalnych miejsc nieznanych typowemu turyście.
To przełom w prezentacji małopolskiego dziedzictwa i muzealnych zbiorów. Małopolska jako pierwszy region w Polsce oferuje tak szeroki, łatwy i atrakcyjny dostęp do zasobów kultury. Portal Wirtualne Muzea Małopolski, prezentuje w formacie 3 i 2D kilkaset eksponatów wybranych z kolekcji 35 muzeów.
123
 
Przeskocz do głównej zawartości

Wrota Małopolski