VIII Konferencja Krakowska „Świat współpracy – świat konfrontacji. Wybory strategiczne w warunkach podwyższonej niepewności”


Świat współpracy – świat konfrontacji


Jak kryzys w Unii Europejskie może wpłynąć na nasz kraj?  Czy polskiej gospodarce grozi stagnacja?  Czy w związku z obecnymi sytuacjami kryzysowymi na arenie międzynarodowej powinniśmy zrewidować politykę zagraniczną? To tylko niektóre pytania, na które będą starali się odpowiedzieć uczestnicy VIII Konferencji Krakowskiej. Spotkanie odbędzie się w dn. 15-16 czerwca.
Swój udział w konferencji zapowiedzieli, jak co roku, znani politycy, finansiści i samorządowcy, m.in. Elżbieta Bieńkowska -  unijny komisarz ds. rynku wewnętrznego i  usług, były premier Włodzimierz Cimoszewicz, były wicepremier Grzegorz Kołodko, Olgierd Dziekoński - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, eurodeputowani: Michał Boni i Jan Olbrycht, senator Janusz Sepioł,  Mateusz Morawiecki – prezes zarządu Banku Zachodniego WBK, prof. Witold Orłowski – członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP.
VIII Konferencja Krakowska będzie się odbywać pod hasłem „Świat współpracy – świat konfrontacji. Wybory strategiczne dla Polski w warunkach podwyższonej niepewności”. Dyskusja będzie koncentrowała się m.in. wokół zagadnień związanych z zagrożeniami, ale i szansami dla polskiej gospodarki w czasach niepewności, wyzwaniami dla polskiej polityki zagranicznej, problemami imigracji, przyszłością samorządności, rozwojem metropolii.


Do pobrania regulamin uczestnictwa w VIII Konferencji Krakowskiej 
 
 
Rejestracja została zakończona
 
Przeskocz do głównej zawartości

Przedsiębiorca