Odpowiedzialna Małopolska

Serwis „Odpowiedzialna Małopolska” jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tematyką CSR (Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu) w Małopolsce. Obecnie brakuje miejsca, w którym gromadzone byłyby informacje dotyczące tematu CSR z regionu Małopolski.
Pragniemy podzielić się tutaj m.in. dobrymi praktykami CSR, których autorami są małopolskie przedsiębiorstwa. Szczególną uwagę będziemy przykładać do działań podejmowanych przez małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP).
W serwisie można znaleźć także informacje na temat publikacji poruszających tematy CSR, aktualnych badań w tym zakresie oraz adresy stron internetowych, które związane są z tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju.
Głównym celem serwisu jest promocja idei CSR wśród małopolskich firm oraz zachęcenie ich do wdrażania działań społecznie odpowiedzialnych, dzielenie się nimi i udział w ogólnopolskich rankingach, a pośrednio do kreowania wizerunku Małopolski jako regionu odpowiedzialnego społecznie.
Wszystkie firmy prowadzące działania w obszarze CSR zachęcamy do nadsyłania dobrych praktyk i tworzenia wspólnego kalendarium wydarzeń CSR w Małopolsce.
Nazgłoszenia czekamy pod adresem:
redakcja_wrota@malopolska.mw.gov.pl.

 
 
Dobre praktyki
Polecamy
CSR w Małopolsce
Publikacja ta jest wyrazem zainteresowania tematyką SOP w Małopolsce. Prezentuje wyniki badań świadomości odpowiedzialności społecznej małopolskich przedsiębiorców, zawiera listę konkursów i rankingów CSR oraz pokazuje dobre praktyki, które mogą stanowić inspirację dla innych firm.
Jak wygląda Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w Małopolsce? Jak wspierać CSR w małych i średnich przedsiębiorstwach? Skąd uzyskać wsparcie we wdrażaniu CSR? Na te pytania próbowali odpowiedzieć prelegenci seminarium zorganizowanego przez Małopolskie Obserwatorium Gospodarki.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Odpowiedzialna Małopolska