Kalendarium
 
2016-06-05
5 czerwca o godz. 14.30 przy Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale (ul. Ks. St. Połetka 30), rozpocznie się festiwal gwary i kultury krakowskiej.
2016-06-05
W niedzielę, 5 czerwca, zapraszamy na specjalną, plenerową odsłonę warsztatów rodzinnych „Etnokalendarz”. Muzeum Etnograficzne w Krakowie zainspirowani Światowym Dniem Dziecka na sześć godzin (11-17) zamieni Plac Wolnica w przestrzeń wspólnej zabawy i spotkania z rodziną. Wstęp wolny.
2016-06-13
W dniach 13 -14 czerwca 2016 r. w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) w Krakowie odbędzie się XII Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” pod hasłem „Kluczowe dane referencyjne z perspektywy krajowej i europejskiej”. Wydarzenie objął swoim patronatem Główny Geodeta Kraju.
2016-06-15
Miłośnicy, badacze i twórcy lokalnego dziedzictwa kulturowego – to nagroda przyznawana z myślą o nich. Rusza V edycja Nagrody Województwa Małopolskiego im. Romana Reinfussa za wybitne i szczególne osiągnięcia w dziedzinie zachowania lokalnej tożsamości kulturowej w Małopolsce. Wnioski o nagrodę można składać do środy 15 czerwca.
2016-08-11 - 2016-08-15
Od czwartku, 11 do poniedziałku 15 sierpnia zapraszamy na VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się
 na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.
 
 
Kalendarzyk
select
select
select
Polecamy
V Europejski Kongres dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to wydarzenie na którym nie może zabraknąć żadnego przedsiębiorcy szukającego ciekawych rozwiązań dla swojej firmy, ale także tych osób, które dopiero myślą o założeniu działalności gospodarczej. Każdy znajdzie coś dla siebie; organizatorzy tegorocznego kongresu przygotowali ponad 50 paneli dyskusyjnych, a do udziału zaprosili wielu ciekawych ekspertów z różnych dziedzin. Współgospodarzem Kongresu jest Województwo Małopolskie.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą bezpłatnych szkoleń i warsztatów. W ofercie m.in.: metody poszukiwania pracy, moja wizytówka u pracodawcy, elastyczne formy zatrudnienia, Internet i komputer jako narzędzia poszukiwania pracy, planowanie kariery zawodowej, zakładanie własnej firmy.
Polecane publikacje pochodzą głównie ze źródeł zgromadzonych przez Małopolską Bibliotekę Cyfrową, Internetową Bibliotekę Małopolskich Obserwatoriów oraz Wydawnictwa Województwa Małopolskiego.
Ponad dwie trzecie małopolskich przedsiębiorców postrzega swoje firmy jako etyczne i zna pojęcie ekonomii społecznej. Ponadto przy podejmowaniu decyzji biorą pod uwagę nie tylko zysk finansowy, ale także inne czynniki: środowiskowe, czy społeczne – tak wynika z badania przeprowadzonego wśród małopolskich małych i średnich przedsiębiorstw.
CSR_web(4,7 MB)
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium