Kalendarium
 
2014-08-06 - 2015-08-31
W środę, 6 sierpnia 2014 roku, w setną rocznicę wymarszu 1 Kompanii Kadrowej, w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, przy al. 3 Maja 1 w Galerii Broń i Barwa w Polsce otwarta zostanie wystawa poświęcona Legionom Polskim. Wystawa potrwa do koca sierpnia 2015 roku.
2015-03-03 - 2015-03-03
3 marca o godz. 18 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na debatę „Rozwój czy rozrost? O metropolitalnym znaczeniu Krakowa w 100. rocznicę połączenia Podgórza i Krakowa”, która odbędzie się w Sali Fontany w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35).
2015-03-05 - 2015-03-06
5 i 6 marca Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na międzynarodowe spotkanie będące puentą projektu badawczego pt. Mit Galicji oraz będącej jego owocem wystawy pod tym samym tytułem, prezentowanej w Galerii MCK.
2015-03-07
7 marca po raz pierwszy w historii Kongresów Kobiet w Polsce, zabiorą głos mężczyźni… W Krakowie podczas panelu dyskusyjnego pt.: „Wyspa Mężczyzn w Morzu Kobiet” zostanie podjęta próba porozumienia się dwóch bytów zamieszkujących jedną planetę. Panów reprezentować będą Waldemar Domański, Adolf Weltschek , prof. dr hab. Zbigniew Nęcki.
 
 
Kalendarzyk
select
select
select
Zobacz także
Polecamy
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą bezpłatnych szkoleń i warsztatów. W ofercie m.in.: metody poszukiwania pracy, moja wizytówka u pracodawcy, elastyczne formy zatrudnienia, Internet i komputer jako narzędzia poszukiwania pracy, planowanie kariery zawodowej, zakładanie własnej firmy.
Polecane publikacje pochodzą głównie ze źródeł zgromadzonych przez Małopolską Bibliotekę Cyfrową, Internetową Bibliotekę Małopolskich Obserwatoriów oraz Wydawnictwa Województwa Małopolskiego.
Ponad dwie trzecie małopolskich przedsiębiorców postrzega swoje firmy jako etyczne i zna pojęcie ekonomii społecznej. Ponadto przy podejmowaniu decyzji biorą pod uwagę nie tylko zysk finansowy, ale także inne czynniki: środowiskowe, czy społeczne – tak wynika z badania przeprowadzonego wśród małopolskich małych i średnich przedsiębiorstw.
CSR_web(4,7 MB)
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium