Wydarzenia
 
Małopolskie Pikniki Europejskie
Pomimo tropikalnych upałów stoisko Funduszy Europejskich odwiedziło wielu mieszkańców i turystów, którzy wybrali się w weekend do obydwu miejscowości.
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Krynica-Zdrój otrzyma 600 tys. zł dofinansowania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 na przygotowanie dokumentacji, na podstawie której będzie realizowany program rewitalizacji uzdrowiska. W poniedziałek, 21 lipca br., członek Zarządu Stanisław Sorys podpisał z burmistrzem Dariuszem Reśko umowę na wsparcie przedsięwzięcia.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Kilkudziesięciu lokalnych producentów żywności zaprezentowało swoje wyroby podczas dwunastej edycji Święta Owoców i Produktów Pszczelich w Pleśnej k. Tarnowa. Imprezie tradycyjnie już towarzyszył konkurs na najlepsze nalewki, wina, ciasta i miody oraz stoisko „Zasmakuj w Małopolsce” promujące produkty regionalne chronione unijnym certyfikatem. Urząd marszałkowski reprezentował Stanisław Sorys z zarządu województwa.
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło dwie nowe usługi, dzięki którym obywatele zyskają łatwy i szybki dostęp przez Internet do ksiąg wieczystych z możliwością wydruku ich odpisu oraz do elektronicznego Krajowego Rejestru Karnego. Oba projekty sfinansowano ze środków unijnych z Programu Innowacyjna Gospodarka na rozwój e-administracji.
Nabory
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie