Wydarzenia
 
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Na razie cisza przed burzą. Jeszcze nie wszyscy myślą o prezentach dla najbliższych, własnoręcznie zrobionych ozdobach choinkowych czy smacznych potrawach na wigilijnym stole. Jednak Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i mimo wszystko każdy czeka na nie z drżeniem serca. Wielu chce jak najlepiej przygotować nie tylko siebie, ale i dom do celebrowania tych magicznych, rodzinnych dni. Marzymy, żeby zaskoczyć mamę, zadziwić tatę, zrobić niespodziankę żonie, zaimponować mężowi, obdarować czymś wyjątkowym rodzeństwo. Ale co zrobić kiedy brakuje kapitalnego pomysłu? Nie martwić się na zapas!
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Dzięki środkom europejskim, przyznanym w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, w pięciu budynkach użyteczności publicznej gminy Podegrodzie zostaną zamontowane instalacje solarne. Stanisław Sorys, członek ZWM, podpisał z władzami gminy umowę gwarantującą dofinansowanie.
Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Małopolsce
O tym jak wspierać zakładanie i rozwój nowo powstałych firm ze środków unijnych oraz gdzie szukać pomocy przy ubieganiu się o wsparcie można było porozmawiać ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich Sieci PIFE. Podczas tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce zorganizowano sześć spotkań informacyjnych pn. „Z przedsiębiorczością na Ty”.
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Zakończyła się realizacja największej inwestycji ostatnich lat w gminie Ropa. Na prawym brzegu rzeki Ropa powstała nowoczesna, mechaniczno-biologiczna oczyszczalnia ścieków. W oddaniu jej do użytku uczestniczył członek Zarządu Stanisław Sorys.

Szkolenia
 
Miejsce szkolenia: Kraków, ul. Wielicka 72 B (wejście od ulicy Dworcowej), sala 106, piętro I
Termin szkolenia: 2014-12-03
Miejsce szkolenia: Chrzanów, ul. Grunwaldzka 5, III piętro, pok. 203 budynek Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.
Termin szkolenia: 2014-12-03
Miejsce szkolenia: Nowy Targ, Starostwo Powiatowe, ul. Bolesława Wstydliwego 14, godz. 10.00-13.00
Termin szkolenia: 2014-12-08
Miejsce szkolenia: Zakopane, Urząd Miasta, ul. Kościuszki 13
Termin szkolenia: 2014-12-15
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie