Wydarzenia
 
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Nie atłasowa wstęga, ale zwykły sznurek został przecięty, by ogłosić otwarcie Cricoteki. Uroczystego „rozpakowania” – jak zaznaczyli organizatorzy – dokonali w piątek, 12 września br., marszałek Marek Sowa, dyrektor Natalia Zarzecka oraz minister Małgorzata Omilanowska. Wydarzenie zgromadziło wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego obiektu.
Małopolskie Pikniki Europejskie
Już po raz drugi w tym roku Małopolski Piknik Europejski zawitał do Tarnowa, tym razem na tarnowski Rynek. W piknikowym namiocie odbywały się konsultacje na temat możliwości dofinansowania projektów ze środków z UE, a także gry i zabawy o tematyce europejskiej. Były konkursy i warsztaty plastyczne oraz zajęcia sportowe. W wydarzeniu uczestniczył wicemarszałek Roman Ciepiela.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Słynąca na całą Polskę z produkcji kapusty Charsznica, obchodząca w tym roku jubileusz Dni Kapusty oraz Czasław w Gminie Raciechowice gościły w ostatnią niedzielę, stoisko „Zasmakuj w Małopolsce”. Przy pięknej pogodzie bardzo licznie przybyli mieszkańcy Charsznicy oraz doliny Raby, a także przybyli w tych dniach do Małopolski goście mogli zakosztować najlepszych smaków Małopolski.
Fundusze Europejskie w Małopolsce
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce zapraszają na spotkania osoby zainteresowane otwarciem działalności gospodarczej oraz wszystkich osób chcących pozyskać ogólne informacje na temat głównych założeń programowania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Odbędą się one w środę, 1 października br. w Krakowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i Chrzanowie.
Nabory

Szkolenia
 
Miejsce szkolenia: Nowy Sącz, ul. Romanowskiego 6, Restauracja PANORAMA
Termin szkolenia: 2014-09-25
Miejsce szkolenia: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, Budynek C, Sala 106, I piętro
Termin szkolenia: 2014-09-26
Miejsce szkolenia: Nowy Targ, al. 1000-lecia 35, sala konferencyjna (I piętro)
Termin szkolenia: 2014-09-30
Miejsce szkolenia: Brzesko, ul. Piastowska 2b, Schronisko młodzieżowe
Termin szkolenia: 2014-09-30
Miejsce szkolenia: Chrzanów, ul. Grunwaldzka 5, III piętro, pok. 203
Termin szkolenia: 2014-10-01
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie