Wydarzenia
 
Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Małopolsce
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie zaprasza na kolejne bezpłatne konsultacje organizowane we współpracy z urzędami gmin powiatu dąbrowskiego. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców tych terenów, w tym do osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Wkrótce ruszy budowa zachodniej obwodnicy Nowego Sącza – połączenia miejscowości Brzezna z drogą krajową nr 28. Umowę gwarantującą wsparcie inwestycji ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego podpisali: marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa i starosta nowosądecki Jan Golonka.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Województwo Małopolskie pozyskało dodatkowe środki w wysokości 8 124 386 euro na działanie „Podstawowe usługi dla ludności i gospodarki wiejskiej” w ramach PROW 2007-2013. Samorząd już w IV kwartale ubiegłego roku podjął starania o zwiększenie puli dla regionu, które obecnie kończą się sukcesem.
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Zapraszamy do lektury trzeciego numeru biuletynu pt. ”Fundusze Europejskie dla Małopolski”. Motywem przewodnim niniejszego wydawnictwa jest przedsiębiorczość.
Nabory

Szkolenia
 
Miejsce szkolenia: Kraków, ul. Wielicka 72 B (wejście od ulicy Dworcowej), sala 106, piętro I
Termin szkolenia: 2014-10-29
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie