Wydarzenia
 
Małopolskie Pikniki Europejskie
W najbliższy weekend odbędą się dwie duże imprezy z udziałem Małopolskiego Pikniku Europejskiego – Myślenicki Festiwal Lata, jedna z największych cyklicznych imprez plenerowych w Małopolsce oraz Dni św. Kingi – święto górników solnych, żupników i nie tylko.
Małopolskie Pikniki Europejskie
Pomimo tropikalnych upałów stoisko Funduszy Europejskich odwiedziło wielu mieszkańców i turystów, którzy wybrali się w weekend do obydwu miejscowości.
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
Krynica-Zdrój otrzyma 600 tys. zł dofinansowania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 na przygotowanie dokumentacji, na podstawie której będzie realizowany program rewitalizacji uzdrowiska. W poniedziałek, 21 lipca br., członek Zarządu Stanisław Sorys podpisał z burmistrzem Dariuszem Reśko umowę na wsparcie przedsięwzięcia.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich
Kilkudziesięciu lokalnych producentów żywności zaprezentowało swoje wyroby podczas dwunastej edycji Święta Owoców i Produktów Pszczelich w Pleśnej k. Tarnowa. Imprezie tradycyjnie już towarzyszył konkurs na najlepsze nalewki, wina, ciasta i miody oraz stoisko „Zasmakuj w Małopolsce” promujące produkty regionalne chronione unijnym certyfikatem. Urząd marszałkowski reprezentował Stanisław Sorys z zarządu województwa.
Nabory
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie