Wydarzenia
 
Małopolski Regionalny Program Operacyjny
W Wojniczu uroczyście otwarto drugą, tym razem wschodnią obwodnicę miasteczka. W przecięciu wstęgi, poprzedzającym otwarcie drogi do ruchu, uczestniczyli m.in. wicemarszałek Roman Ciepiela i członek Zarządu WM Stanisław Sorys, radni: Marcin Kuta, Bolesław Łączyński i Lucyna Malec oraz dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich Marta Maj.
Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Małopolsce
Osoby korzystające z dotacji w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 mogą dowiedzieć się więcej na temat rozliczania i poświadczania poniesionych wydatków w swoich projektach. Jest to możliwe dzięki spotkaniom organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie.
Program Operacyjny Zrównoważony Rozwój Sektora Rybołówstwa i Nadbrzeżnych Sektorów Rybackich
Zgodnie z założeniami Umowy Partnerstwa, 21 października br. Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia projektu Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 (PO RYBY 2014-2020). Przyjęcie przez rząd programu 2014-2020 umożliwia rozpoczęcie jego negocjacji z Komisją Europejską.
Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Małopolsce
Już niebawem rusza nowy cykl spotkań informacyjnych organizowanych przez specjalistów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce pod nazwą „Z przedsiębiorczością na Ty”. Wydarzenia zostaną zorganizowane w 6 miastach naszego regionu w ramach tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP), który odbędzie w dniach 17-23 listopada br.
Nabory

Szkolenia
 
Miejsce szkolenia: Kraków, ul. Wielicka 72 B (wejście od ulicy Dworcowej), sala 106, piętro I
Termin szkolenia: 2014-11-19
Miejsce szkolenia: Chrzanów, budynek Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. (również siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chrzanowie), ul. Grunwaldzka 5, III piętro, pok. 203
Termin szkolenia: 2014-11-19
Miejsce szkolenia: Nowy Sącz, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, Instytut Ekonomiczny, ul. Jagiellońska 61
Termin szkolenia: 2014-11-19
Miejsce szkolenia: Tarnów, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Budynek CNT – Instytut Politechniczny (sala 209)
Termin szkolenia: 2014-11-20
 
 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI NA LATA 2014-2020 - zobacz tutaj 

 
Przeskocz do głównej zawartości

Fundusze Europejskie