Wydarzenia
 
2014-07-26
W niedzielę, 27 lipca o godz. 19:00 zapraszamy do Krakowa na koncert muzyki ukraińskiej i łemkowskiej. Odbędzie się on w Żydowskim Muzeum Galicja. Wstęp wolny.
2014-07-25
Unikatowe samoloty związane z I wojną światową w Muzeum Lotnictwa Polskiego to najciekawsza i największa ekspozycja z otwieranych w Polsce i Europie Środkowej wystaw z okazji upamiętnienia 100 rocznicy wybuchu tej wojny. Inauguracja, tej nowej stałej ekspozycji, już w najbliższą niedzielę 27 lipca. Początek o godz. 13.
2014-07-25
W najbliższą niedzielę (27 lipca) razem z pomysłodawcami akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” oraz miłośnikami tych gór zdobywamy wspólnie górę Kostrzę. Dzień wcześniej zapraszamy do Kamienicy na II Festiwal "Beskidzkie Rytmy i Smaki " oraz Dni Gorczańskie
2014-07-25
Gosia Markowska Band wystąpi podczas drugiego koncertu z cyklu Muzyczne Poranki, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (27 lipca) o godz. 11:00. Tym razem artyści wystąpią w Parku Tysiąclecia w Krakowie. Wstęp wolny!
2014-07-25
W najbliższą niedzielę, 27 lipca zapraszamy do Obrażejowic w gminie Radziemice (powiat proszowicki) na VII Małopolskie Święto Czosnku. Początek o godz. 15.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel