Wydarzenia
 
2015-02-26
23 marca mija ostateczny termin składania ( wniosków) wykładów, referatów które będą wygłoszone podczas 22. Międzynarodowej Konferencji nt. Magnetycznych Warstw i Powierzchni (International Colloqium on Magnetic Films and Surfaces ICMFS), w Krakowie w dniach 12-17 lipca 2015 r .
2015-02-26
21 marca świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny na Placu Nowym. Plac Nowy to miejsce, w którym spotykają się drogi mieszkańców Krakowa a także turystów z całego świata, licznie odwiedzających krakowski Kazimierz.
2015-02-26
Już w najbliższy poniedziałek 2 marca odbędzie się kolejna edycja Career EXPO w Krakowie. Na uczestników  targów pracy czekają wystawcy z kilkudziesięciu firm z regionu i całej Polski oraz szeroka gama szkoleń, prelekcji i debat z udziałem prezesów, managerów i członków zarządów dużych przedsiębiorstw.
2015-02-26
7 marca po raz pierwszy w historii Kongresów Kobiet w Polsce, zabiorą głos mężczyźni… W Krakowie podczas panelu dyskusyjnego pt.: „Wyspa Mężczyzn w Morzu Kobiet” zostanie podjęta próba porozumienia się dwóch bytów zamieszkujących jedną planetę.
2015-02-25
Teatr BARAKAH zaprasza na wernisaż wystawy „Wielki sen”, autorstwa Joanny Rudek. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego o godz. 20.30 w ArtCafe BARAKAH (ul. Paulińska 28).
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel