Wydarzenia
 
2014-09-18
W najbliższą niedzielę (21 września) zapraszamy na wyjątkowy Targ Śniadaniowy. Przy wspólnym śniadaniu w Parku Ratuszowym w Nowej Hucie będziemy celebrować tę niezwykłą roślinę, której szczyt sezonu przypada właśnie na początek jesieni!
2014-09-17
Burmistrz Miasta Zakopane zaprasza mieszkańców Zakopanego na Tydzień Zdrowia, który będzie miał miejsce w dniach 21-28 września 2014 r.
2014-09-16

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl dla dzieci " Kiedy króla boli ząb " Teatru Lalek "Rabcio" z Rabki Zdroju.

Króla boli ząb i nikt nie może mu pomóc: ani Kucharz, ani Ochmistrzyni, ani Królowa, ani Kot, ani córeczka Księżniczka, ani Damy, ani nawet Król Teść i Czarnoksiężnik. A tymczasem ból zęba tak dokucza Królowi, że wojna wisi na włosku.

2014-09-15
Związkowcy z krakowskiego lotniska zebrali pieniądze i kupili do małopolskich sadowników jabłka, które teraz trafią do pasażerów Kraków Airport. Jabłka są rozdawane do dziś (poniedziałek) do środy 17 września pasażerowie krakowskiego lotniska będą częstowani jabłkami z małopolskich sadów.
2014-09-12
W sobotę 13 września w godzinach 10 - 15 w Nowohuckim Centrum Kultury, przy al. Jana Pawła II 232 odbędą się bezpłatne badania spirometryczne. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel