Wydarzenia
 
2015-05-27
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „One World One Kyokushin” zdominował Ars Klub Kyokushinkai, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. W czołówce znaleźli się Renata Sukiennik, Dariusz Wajda i Bartłomiej Wajda - medaliści mistrzostw Europy rozegranych tydzień temu w Estonii.

2015-05-27
Fundacja Rozwoju Gmin Polskich zaprasza do uczestniczenia w VI edycji „spacerów przyrodniczych” organizowanych na terenie miasta Krakowa i okolic, które będą się odbywać w okresie czerwiec – wrzesień 2015.
2015-05-26
Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w sobotę 30 maja w godzinach 12.00 - 13.00 na spotkanie z cyklu „Poranek z pandą”.
2015-05-26
W Kaplicy św. Doroty w Kościele św. Katarzyny (ul. Augustiańska 7), odbędą się cztery koncerty kameralne w ramach cyklu „Kraków BACH Festiwal”, organizowanego przez Katedrę Muzyki Dawnej Akademii Muzycznej w Krakowie. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00, a muzyka mistrza baroku, Johanna Sebastiana Bacha rozbrzmiewać będzie w środę i czwartek (27, 28 maja) oraz w niedzielę i poniedziałek (14 i 15 czerwca). Wstęp wolny.
2015-05-26
Do 15 czerwca można nadsyłać prace na konkurs („Rysowanka” – w załączniku), w którym główną nagrodą jest pobyt w Rabce-Zdroju podczas festiwalu literatury dziecięcej  „Rabka Festival 2015”. Festiwal  odbędzie się w dniach 9-12 lipca.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel