Wydarzenia
 
2016-02-12
Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert w walentynkowym klimacie „Kocham Zakopane”. 13 lutego o godz. 14.30 na Placu Niepodległości wystąpią zespoły „Giewont”,  „Holeviaters” i „Pectus”. Nie zabraknie także innych atrakcji i to nie tylko dla zakochanych.
2016-02-12
Koncert charytatywny „Kocham, bo kocham” , dla Marka Pacuły, publicysty, satyryka, artysty „Piwnicy pod Baranami”. Goście specjalni wydarzenia: Jerzy Trela, Szymon Nehring – finalista 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, zespół Motion Trio. Termin: 14 lutego, 17.00.
2016-02-12
W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie z muzyką dawną w poniedziałek 15 lutego na godzinę 19:00 do Auli „Florianka”.
2016-02-12
Do zawodów Red Bull Bieg Zbójników zostały dwa tygodnie. Nie jest jeszcze za późno, aby rozpocząć przygotowania, dlatego Red Bull zaprasza wszystkich miłośników nart biegowych na otwarte, darmowe treningi z Anią Guzik – dyrektor sportową wydarzenia.
2016-02-11
Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Chrzest Polski w oczach dziecka”.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel