Wydarzenia
 
2016-04-27
Muzeum Etnograficzne w Krakowie rozpoczyna nowy cykl, otwartych spotkań i warsztatów pn. Muzeum Etnograficzne w terenie. W najbliższy czwartek, 28 kwietnia (15.30 - 17.30) muzeum zaprasza wraz z kolektywem ŻyWa Pracownia do Ogrodu Zabaw przy ul. Piekarskiej. Uczestnicy będą uczyć się podstaw tworzenia żywej architektury.
2016-04-26
To nie było łatwe zadanie. Jurorzy musieli wyłonić zwycięzców spośród autorów ponad 500 zdjęć. W najbliższy czwartek. 28 kwietnia poznamy tych najlepszych. Zapraszamy do Metaforma Cafe w Krakowie (ul. Powiśle 11). na wernisaż wystawy siódmej edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia.
2016-04-25
Przed nami kolejna edycja Coaching Week – ogólnoświatowego przedsięwzięcia, podczas którego będzie można dowiedzieć się czym jest profesjonalny coaching, a przede wszystkim doświadczyć go. W ramach Coaching Week w Krakowie (16-22 maja) odbędzie się szereg bezpłatnych wydarzeń rozwojowych: warsztaty, sesje coachingowe, webinar a nawet publiczna obrona pracy doktorskiej. Właśnie ruszyły zapisy na wydarzenia w ramach imprezy.
2016-04-25
Instytucje, które zgłosiły się do konkursu województwa na realizację działalności z ratownictwa górskiego i wodnego, mogą brać udział w jawnej części prac komisji konkursowej, która odbędzie się w połowie maja.
2016-04-22
Już 27 czerwca w Niepołomicach wystartuje bezpłatna szkółka piłkarska, która prowadzona będzie przez trenerów Borussii Dortmund. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Poszukiwane są dzieci z całej Polski w wieku od 7 do 12 lat, których największą pasją jest piłka nożna. W szkoleniach wezmą udział dzieci wyłonione w drodze konkursu fotograficznego. 
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel