Wydarzenia
 
2015-03-27
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wydarzenie Pamiętaj z nami 2015. Tegoroczne święto potrwa od 9 do 11 kwietnia 2015 r. W jego ramach odbędą się liczne konferencje, spotkania, projekcje filmowe, spacery edukacyjne, warsztaty kulinarne, Bieg Pamięci oraz finałowy koncert.
2015-03-27
Zdobądź jedno z 300 bezpłatnych zaproszeń na pierwsze polskie edukacyjne show z udziałem m.in. Rafała Sonika, Zbigniewa Bońka, Roberta Gwiazdowskiego, Michała Żebrowskiego. Jeśli aktywnie działasz w środowisku start-up’owym, przekonaj w 5 zdaniach do siebie i swojego biznesu – a znajdziesz się w gronie uczestników wydarzenia.
2015-03-27
Jeden z najstarszych konkursów w Polsce odbędzie się już niebawem w Rabce – Zdroju. Przy „Starym Kościółku” 29 marca, każdy kto stworzy własną palmę wielkanocną będzie miał okazję zaprezentować ją przed publicznością. Organizatorem 57. Konkursu Palm Wielkanocnych jest rabczańskie Muzeum im. Władysława Orkana.  
 
2015-03-27
Już  28 marca (sobota) o godz. 12  na Rynku Głównym w Krakowie, zostanie oficjalnie otwarty  Wielkanocny Małopolski Smak, czyli świąteczna edycja jednego z największych kulinarnych festiwali w Polsce.
2015-03-27
Fundacja AntySchematy 2 serdecznie zaprasza na wydarzenia związane z otwarciem nowej siedziby Fundacji, które odbędą się w dniach 28-29.03.2015 r.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel