Wydarzenia
 
2015-11-27
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu wspólnie z Węgierskim Instytutem Kultury w Warszawie zaprasza na spotkanie z Ákosem Engelmayerem, tłumaczem książki Ferenca Molnára „Galicja 1914-1915. Zapiski korespondenta wojennego”. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ.
2015-11-27
3 grudnia 2015 o godz. 17 w auli wykładowej Kliniki przy ulicy Skawińskiej 8 koncerty dla chorych przy Białym Fortepianie w Klinice im. prof. Andrzeja Szczeklika obchodzą swój mały jubileusz. Niezwykłe spotkania z muzyką odbywają się już od dwóch lat.
2015-11-27
Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza na MIKOŁAJKOWE LODOWE SZALEŃSTWO, które odbędzie się na nowotarskim Rynku w dniu 6 grudnia 2015 .r ( niedziela)  godz. 16.00-21.00
2015-11-26
4 grudnia 2015 roku w krakowskim Klubie Studio rozpocznie się czwarta edycja Festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo. W tym roku wydarzenie potrwa aż trzy dni, jego idea pozostanie jednak niezmienna: promocja niecodziennych zjawisk w polskiej kulturze i sztuce.
2015-11-26
Zapraszamy 5 grudnia od 10.00 do 20.00 na Rynek Podgórski na Świąteczne Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych.
 
 
Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
Kampania „Zakrętki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie…” działa już od czterech lat i prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. Tak jak wiele mniejszych akcji polega na zbiórce plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których udaje się kupić osobom niepełnosprawnym sprzę™ rehablitacyjny.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Obywatel