„Pokolenie przemian - Pokolenie wolności. Solidarni na drodze do wolności”

Dziękujemy za udział w konferencji i prosimy o udział w ankiecie oceniającej / Thank you for participating in the conference and please fill out the survey evaluation.

Ankieta / Survey

Naszym zadaniem i obowiązkiem wynikającym przede wszystkim z poczucia jedności i przynależności do rodziny narodów europejskich - jest pomagać, wskazywać drogę i podpowiadać najwłaściwsze rozwiązania. Budować platformę porozumienia i współpracy, dzielić się wypracowanymi mechanizmami i wspierać naszych sąsiadów i partnerów w budowaniu w pełni suwerennych i demokratycznych państw, w których możliwy będzie rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
Dzień 1 – warsztaty dla studentów
Dzień 2 – konferencja
„Pokolenie przemian – Pokolenie wolności. Solidarni na drodze do wolności” to tytuł i jednocześnie temat spotkania, jakie Województwo Małopolskie przygotowało we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, małopolskimi uczelniami oraz wybranymi uczelniami krajów Partnerstwa Wschodniego i Niemiec.
 
 
14 - 15 października 2014
Spotkania warsztatowe w ramach projektu „Pokolenie przemian - Pokolenie wolności. Solidarni na drodze do wolności” odbywać się będą w grupach tematycznych: ekonomia, kultura, media, prawo, nauki społeczne

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:

Aleksandrą Szczerbak (aleksandra.szczerbak@umwm.pl; tel. 12 61 60 428,

Magdaleną Kasperską (Magdalena.Kasperska@umwm.pl) tel. 12 63 03 439,

Katarzyną Furmanik (katarzyna.furmanik@umwm.pl; tel. 12 61 60 905.

 
Przeskocz do głównej zawartości

"Pokolenie Przemian - Pokolenie Wolności.Solidarni na drodze do wolności”