Wydarzenia
 
2014-04-14
Podczas tegorocznej międzynarodowej konferencji Routes Europe 2014 w Marsylii Kraków Airport ponownie otrzymał drugą nagrodę za efektywne działania marketingowe wspierające rozwój siatki połączeń oraz współpracę z przewoźnikami w kategorii portów do 4 mln pasażerów. Zwycięzcą w tej kategorii zostało niemieckie lotnisko City Airport Bremen.
2014-03-31
W nocy z 5 na 6 kwietnia między rondem Mogilskim a placem Centralnym wprowadzona zostanie kolejna czasowa zmiana organizacji ruchu. Jej wprowadzenie ma związek z postępem robót i jest niezbędne do zakończenia prac między rondem Mogilskim a rondem Czyżyńskim do końca sierpnia tego roku.
2014-03-27
Dobra wiadomość dla kierowców. Do marca przyszłego roku powstanie system, który zdecydowanie ułatwi przejazdy do Tarnowa, Nowego Sącza czy Oświęcimia. Czas przejazdu na wybranych trasach będzie można sprawdzić nie tylko na elektronicznych tablicach drogowych, ale również na specjalnie do tego stworzonej aplikacji mobilnej obsługiwanej przez smartfony i tablety.
2014-03-13
Kraków jest pierwszym dużym miastem w Polsce, po ulicach którego będzie jeździć 28 nowoczesnych autobusów z silnikiem spełniającym najwyższe europejskiej normy związane z ochroną środowiska - Euro 6. Pierwsze pięć autobusów zacznie kursować po ulicach naszego miasta już dziś (13 marca, czwartek).
2014-03-12
Z tego powodu trzeba liczyć się ze zmianami. W sobotę 8 marca ruszyła modernizacja górnej płyty dworca. Wszystkie autobusy, które dotychczas wyruszały z tego miejsca w trasę wyjeżdżają z tymczasowych stanowisk usytuowanych przy ulicy Wita Stwosza.
Oznacza to, że ulega zmianie organizacja ruchu na ul. Wita Stwosza.
Tutaj znajdziesz połączenia autobusowe w Małopolsce
 
 
Polecamy
Kierowcy mają do dyspozycji nowy serwis internetowy, dzięki któremu będzie im łatwiej przemieszczać się po Podhalu oraz planować podróż w Tatry. Znajdą tu między innymi informacje dotyczące średniej prędkości jazdy na trasach Podhala oraz w kierunku Krakowa, jakie panują na tych trasach, warunki pogodowe, utrudnienia oraz jeśli natężenie ruchu jest duże, to znajdą  propozycję alternatywnej trasy. To nie wszystko.  Po szczegóły zapraszamy do serwisu.
Utrudnienia na drogach wojewódzkich Małopolski
2012-10-25
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 776
 
 
Przeskocz do głównej zawartości

Komunikacja Regionalna