Wydarzenia
 
2015-03-12
Przewozy Regionalne sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie uprzejmie informuje, iż zarządca infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 15 marca 2015 r. wprowadza zmianę rozkładu jazdy pociągów pasażerskich, która będzie obowiązywać do dnia 25 kwietnia 2015 r.
2015-02-23
Przewozy Regionalne sp. z o.o. Oddział Małopolski informują Przewozy Regionalne sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie uprzejmie informuje, o zmianie rozkładu jazdy pociągów na linii kolejowej nr 96 Tarnów - Krynica w dniach 2 do 4 marca  2015 r.       
2014-12-08
Przewozy Regionalne sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie uprzejmie informuje, iż z dniem 14.XII.2014 r. wchodzi w życie nowy roczny rozkład jazdy 2014/15. Oferta przewozowa w nowym rozkładzie jazdy jest zasadniczo zbliżona do tej funkcjonującej w rozkładzie jazdy 2013/14. Na niektórych liniach zaszło jednak kilka istotnych zmian wynikających przede wszystkim z prowadzonych prac modernizacyjnych oraz zmiany przewoźnika obsługującego daną linię.
2014-10-21
Z myślą o mieszkańcach Podkarpacia Przewozy Regionalne stworzyły nowe połączenie: ekspresowe autobusy interREGIObus „Sprinter” łączące Rzeszów ze stolicą Małopolski w rekordowo krótkim czasie 2 godzin!
2014-10-09
„Przewozy Regionalne” sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie uprzejmie informuje, iż zarządca infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 12 października 2014 r. wprowadza kolejną zmianę rozkładu jazdy pociągów pasażerskich, która będzie obowiązywać do dnia 13 grudnia 2014 r. Wprowadzane zmiany wynikają z kontynuacji prac modernizacyjnych i naprawczych prowadzonych na sieci kolejowej. Zmiany dotyczą większości pociągów na terenie województwa małopolskiego. Największe zmiany czekają podróżnych na trasach Tarnów – Krynica oraz  Katowice - Sędziszów.
Tutaj znajdziesz połączenia autobusowe w Małopolsce
 
 
Polecamy
Kierowcy mają do dyspozycji nowy serwis internetowy, dzięki któremu będzie im łatwiej przemieszczać się po Podhalu oraz planować podróż w Tatry. Znajdą tu między innymi informacje dotyczące średniej prędkości jazdy na trasach Podhala oraz w kierunku Krakowa, jakie panują na tych trasach, warunki pogodowe, utrudnienia oraz jeśli natężenie ruchu jest duże, to znajdą  propozycję alternatywnej trasy. To nie wszystko.  Po szczegóły zapraszamy do serwisu.
Utrudnienia na drogach wojewódzkich Małopolski
Brak elementów do pokazania w tym widoku.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Komunikacja Regionalna