Wydarzenia
 
2014-09-15
Związkowcy z krakowskiego lotniska zebrali pieniądze i kupili do małopolskich sadowników jabłka, które teraz trafią do pasażerów Kraków Airport. Jabłka są rozdawane do dziś (poniedziałek) do środy 17 września pasażerowie krakowskiego lotniska będą częstowani jabłkami z małopolskich sadów.
2014-09-04
Jeden z nowoczesnych i komfortowych pociągów, które niebawem będą wozić pasażerów po Małopolsce i sąsiednich województwach może mieć nazwę, którą sam wymyślisz. Województwo wspólnie z Gazetą Krakowską ogłosiło konkurs na nazwy dla 16 nowych pociągów. Zgłoszenia można wysyłać do piątku 19 września. Do wygrania nagrody!
2014-08-25
Od poniedziałku 1 września na małopolskie tory wchodzi spore zamieszanie. Czasowo m.in. w naszym regionie zostaną zmienione rozkłady jazdy, część pociągów w ogóle nie wyruszy na tory, a pasażerowie będą musieli korzystać z komunikacji zastępczej. Wszystkiemu winne remonty torów kolejowych.
2014-08-20
Stalowa konstrukcja kładki dla pieszych budowanej w Jaworniku ( gmina Myślenice ) na drodze krajowej nr 7 ( Zakopiance) jest już gotowa. Teraz trwają roboty zbrojeniowe przed betonowaniem schodów. Kładka zostanie oddana do dyspozycji pieszych w lutym przyszłego roku.
2014-08-19
Jak zapowiadają drogowcy prace na autostradzie A4 na odcinku Tarnów – Dębica są już na finiszu. Dla kierowców oznacza to, że już w październiku pojadą tą trasą w obu kierunkach autostrady.
Tutaj znajdziesz połączenia autobusowe w Małopolsce
 
 
Polecamy
Kierowcy mają do dyspozycji nowy serwis internetowy, dzięki któremu będzie im łatwiej przemieszczać się po Podhalu oraz planować podróż w Tatry. Znajdą tu między innymi informacje dotyczące średniej prędkości jazdy na trasach Podhala oraz w kierunku Krakowa, jakie panują na tych trasach, warunki pogodowe, utrudnienia oraz jeśli natężenie ruchu jest duże, to znajdą  propozycję alternatywnej trasy. To nie wszystko.  Po szczegóły zapraszamy do serwisu.
Utrudnienia na drogach wojewódzkich Małopolski
Brak elementów do pokazania w tym widoku.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Komunikacja Regionalna