Wydarzenia
 
2014-06-24
Jeszcze w tym roku mają powstać kolejne stacje KMKBike. Planuje się, że staną w Nowej Hucie. Miasto chce też zwiększyć liczbę miejskich rowerów.
2014-06-23
Od soboty z krakowskiego lotniska ruszyły sezonowe loty do Barcelony El Prat. Loty uruchomił hiszpański przewoźnik Vueling Airlines. Połączenie będzie działać do 16 września. Do stolicy Katalonii będzie można polecieć trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i soboty.
2014-06-10
268 mln euro kredytu przyznał spółce PKP Polskie Linie Kolejowe SA Europejski Bank Inwestycyjny. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację linii kolejowej z Krakowa do Katowic. Dzięki pożyczce wymienione zostaną tory, podkłady i sieć trakcyjna. Pociągi pojadą szybciej, a przebudowa stacji zapewni większy komfort podróżowania osobom niepełnosprawnym.
2014-04-14
Podczas tegorocznej międzynarodowej konferencji Routes Europe 2014 w Marsylii Kraków Airport ponownie otrzymał drugą nagrodę za efektywne działania marketingowe wspierające rozwój siatki połączeń oraz współpracę z przewoźnikami w kategorii portów do 4 mln pasażerów. Zwycięzcą w tej kategorii zostało niemieckie lotnisko City Airport Bremen.
2014-03-31
W nocy z 5 na 6 kwietnia między rondem Mogilskim a placem Centralnym wprowadzona zostanie kolejna czasowa zmiana organizacji ruchu. Jej wprowadzenie ma związek z postępem robót i jest niezbędne do zakończenia prac między rondem Mogilskim a rondem Czyżyńskim do końca sierpnia tego roku.
Tutaj znajdziesz połączenia autobusowe w Małopolsce
 
 
Polecamy
Kierowcy mają do dyspozycji nowy serwis internetowy, dzięki któremu będzie im łatwiej przemieszczać się po Podhalu oraz planować podróż w Tatry. Znajdą tu między innymi informacje dotyczące średniej prędkości jazdy na trasach Podhala oraz w kierunku Krakowa, jakie panują na tych trasach, warunki pogodowe, utrudnienia oraz jeśli natężenie ruchu jest duże, to znajdą  propozycję alternatywnej trasy. To nie wszystko.  Po szczegóły zapraszamy do serwisu.
Utrudnienia na drogach wojewódzkich Małopolski
Brak elementów do pokazania w tym widoku.
 
Przeskocz do głównej zawartości

Komunikacja Regionalna