Kalendarium
 
2014-10-11 - 2014-11-22
Fundacja Stańczyka zaprasza na bezpłatne szkolenia prawne dla organizacji pozarządowych z Małopolski.

Szkolenia odbędą się w 5 miastach na terenie województwa Małopolskiego:
2014-10-27 - 2014-10-30

27 października w Akademii Muzycznej w Krakowie rozpocznie się sesja naukowa w całości poświęcona dorobkowi najważniejszych kompozytorów czeskich. Dziedzictwo, jakie pozostawili po sobie Dvorak, Vorisek, Smetana, Janacek, Martinů czy Nowak, pozwala na ujęcie ich w poczet tych, których wkład w rozwój muzyki i pianistyki europejskiej należy uznać za bezcenny i niepowtarzalny.

2014-10-31
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją” organizowanego przez samorząd województwa małopolskiego.. W konkursie zostaną wyróżnione te małopolskie szkoły, które charakteryzuje szczególna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły. Aktywność, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji.
2014-10-31

Zapraszamy na kolejne spotkania pt. „Zdrowe żywienie i dieta”, skierowane do obecnych i przyszłych rodziców oraz opiekunów małych dzieci, realizowane w ramach programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie. Spotkania zaplanowano na okres wrzesień-październik 2014 r.

2014-11-04 - 2014-11-28
Samorząd Województwa Małopolskiego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, serdecznie zaprasza na spotkanie z autorami książek z serii „Mała Polska. Cztery pory Dzieci” z Anną Kaszubą Dębską oraz Łukaszem Dębskim, połączone z warsztatami dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Spotkanie ma celu wsparcie kreatywności nauczycieli poprzez zaprezentowanie przykładowych zabaw, ćwiczeń oraz metod pracy z wykorzystaniem książki „Małopolska – Cztery pory dzieci” oraz promocję walorów edukacyjnych i kulturowych Małopolski.
2014-11-07 - 2014-11-15
Tarnowskie Stowarzyszenie Artystyczne ArtContest już po raz siódmy organizuje międzynarodowy Festiwal GRUPA AZOTY JAZZ CONTEST - jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych organizowanych w Tarnowie i Małopolsce. Festiwal ma na celu animację kulturalną w regionie oraz promowanie muzyki jazzowej w wykonaniu najwybitniejszych światowych i polskich artystów. Festiwal 7th GRUPA AZOTY JAZZ CONTEST odbędzie się w dniach od 7 do 15 listopada 2014 roku w Lusławicach, Wierzchosławicach i Tarnowie.
2014-11-07 - 2014-11-07
7 listopada 2014 r. o godz. 18:00 TCK - Dwór Zieleniewskich zaprasza na koncert w ramach 59 Krakowskich Zaduszek Jazzowych.
W ponad półwiekowej tradycji tego festiwalu najstarszego istniejącego festiwalu jazzowego na świecie publiczność miała możliwość wysłuchać najwybitniejszych muzyków jazzowych z całego świata, zobaczyć specjalne festiwalowe projekty, a także uczestniczyć w jedynej w swoim rodzaju jazzowej mszy św. w Bazylice o.o. Dominikanów w Krakowie.
 
 
Kalendarzyk
select
select
select
Zobacz także...
2014-11-13

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium