Kalendarium
 
2014-10-02 - 2014-10-27
Małopolskie Improwizacje Sceniczne, organizowane przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, to pierwszy w Polsce cykl koncertów, warsztatów i happeningów, na którym zaprezentują się najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju. Celem projektu jest promowanie improwizacji- teatralnej, muzycznej, poetyckiej oraz kabaretowej.
2014-10-03 - 2014-10-24
Od 3 października 2014 r. w Zamku Żupnym można zwiedzać wystawę „Sport w Wieliczce XIX-XXI w.”, która prezentuje rozwój lokalnego sportu oraz sportowe osiągnięcia mieszkańców Wieliczki. Są wśród nich zdobywcy trofeów nie tylko na zawodach ogólnopolskich, ale i międzynarodowych, m.in.: piłkarze Adam Musiał, Kazimierz Kmiecik, kolarz Tomasz Marczyński, motocykliści Tomasz Hajduk i Piotr Serek, pięściarz Grzegorz Bohosiewicz oraz arcymistrz szachowy Jan-Krzysztof Duda. To właśnie oni będą gośćmi cyklu „Spotkanie z Mistrzem” towarzyszącego wystawie „Sport w Wieliczce XIX – XXI w.
2014-10-11 - 2014-11-22
Fundacja Stańczyka zaprasza na bezpłatne szkolenia prawne dla organizacji pozarządowych z Małopolski.

Szkolenia odbędą się w 5 miastach na terenie województwa Małopolskiego:
2014-10-20 - 2014-10-21
W dniach 20-21 października 2014 r. w Krakowie odbędzie się Forum dla kultury. Małopolska. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja przez formularz internetowy dostępny na stronie www.forumdlakultury.malopolska.pl do 7 października 2014 roku. Organizatorem forum jest Województwo Małopolskie i Małopolski Instytut Kultury.
2014-10-23 - 2014-10-24
Co jest najważniejsze w designie? Czym jest aktualnie wzornictwo i jaką rolę zajmuje w budowaniu gospodarki? Jak wykształcić dobrego designera? Podczas międzynarodowej konferencji „Projektowanie Projektantów” (23-24 października), zorganizowanej z okazji jubileuszu 50-lecia Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, specjaliści będą dyskutować na temat kształcenia projektantów wobec wyzywań, przed którymi staje wzornictwo.
2014-10-24
Wystartowała IV edycja konkursu na małopolskiego pracownika socjalnego roku. Każdy może zgłosić kandydata do tego tytułu. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie do piątku 24 października czeka na zgłoszenia kandydatów.
2014-10-31
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją” organizowanego przez samorząd województwa małopolskiego.. W konkursie zostaną wyróżnione te małopolskie szkoły, które charakteryzuje szczególna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły. Aktywność, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji.
 
 
Kalendarzyk
select
select
select

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium