Kalendarium
 
2014-09-03 - 2014-09-07
Setki miłośników gór, wyjątkowi goście, w tym Edurne Pasaban – pierwsza kobieta, która zdobyła Koronę Himalajów, oraz najlepsi polscy himalaiści zarówno młodego pokolenia, jak i złotej epoki polskiego himalaizmu. To chyba wystarczająca zachęta do udziału w zbliżających się jubileuszowych 10. Spotkań z Filmem Górskim! Zapraszamy w dniach 3-7 września (środa - niedziela) do Zakopanego. Można rezerwować bilety na tę imprezę.
2014-09-04
Ruszyło głosowanie w 15 edycji Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski. W tej akcji to każdy może zdecydować o tym jakie miejsca dopiszemy do turystycznych odkryć naszego regionu. Głosowanie trwa do czwartku, 4 września.
2014-09-06 - 2014-09-07
Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do udziału w zawodach Pucharu Polski Seniorów i Młodzieżowców w boulderingu ZAKO BOULDER POWER, które odbędą się w dniach 6 – 7 września w Zakopanem.
2014-09-06 - 2014-09-07
W najbliższą sobotę i niedzielę (6 - 7 września) w ramach weekendu z zabytkami dla zwiedzających zostaną udostępnione obiekty które na co dzień są niedostępne, albo których zwiedzanie wiąże się z opłatami. Wstęp do muzeów i zwiedzanie zabytków będzie bezpłatne! Jedynym wyjątkiem jest Kopalnia Soli w Bochni, gdzie ustalony został 20 proc. rabat na zjazdy oraz Zamek Kmitów i Lubomirskich w Wiśniczu z biletem promocyjnym w wysokości 8 złotych (ulgowy 5 złotych).
2014-09-06 - 2014-09-07
Wystawa maszyn rolniczych, wystawy zwierząt, kiermasz ogrodniczy, prezentacja ofert agroturystycznych, kiermasz rękodzieła ludowego i rzemiosła oraz degustacje regionalnych przysmaków – to wszystko czeka na nas podczas zbliżającej się Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA 2014, która odbędzie się w dniach 6-7 września (sobota-niedziela) w Nawojowej koło Nowego Sącza.
2014-09-07
Białoszewski 44 - koncert w 70 rocznicę powstania warszawskiego oparty na tekstach z „Pamiętnika z powstania warszawskiego” w niezwykłym wykonaniu Kingi Preis, Adama Nowaka z Raz, Dwa, Trzy, Mateusza Pospieszalskiego, chóru i zespołu muzycznego. Zapraszamy w niedzielę 7 września do Centrum Sztuki Mościce.
2014-09-10
Trwa rekrutacja szkół do II edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września. Mistrzowie Kodowania to ogólnopolski, bezpłatny program edukacyjny, w ramach którego dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski uczą się programowania!
 
 
Kalendarzyk
select
select
select

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium