Kalendarium
 
2014-10-02 - 2014-10-27
Małopolskie Improwizacje Sceniczne, organizowane przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, to pierwszy w Polsce cykl koncertów, warsztatów i happeningów, na którym zaprezentują się najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju. Celem projektu jest promowanie improwizacji- teatralnej, muzycznej, poetyckiej oraz kabaretowej.
2014-10-11 - 2014-11-22
Fundacja Stańczyka zaprasza na bezpłatne szkolenia prawne dla organizacji pozarządowych z Małopolski.

Szkolenia odbędą się w 5 miastach na terenie województwa Małopolskiego:
2014-10-25 - 2014-10-25
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich 25 października o godz. 12:00 do Wiosek Świata na wydarzenie „Święci – między niebem a ziemią”. Przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla rodziców, jak i dla ich pociech, żeby przybliżyć wszystkim ten wyjątkowy dzień, jakim jest Wszystkich Świętych.
2014-10-26
Małopolska jest w czołówce polskich województw pod względem liczby wydarzeń dla biegaczy. Jednak w kalendarz imprez biegowych bez trudu udaje się tu wpisać kolejne zawody. Już w niedzielę w rozbieganym Krakowie odbędzie się 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski.
2014-10-27 - 2014-10-30

27 października w Akademii Muzycznej w Krakowie rozpocznie się sesja naukowa w całości poświęcona dorobkowi najważniejszych kompozytorów czeskich. Dziedzictwo, jakie pozostawili po sobie Dvorak, Vorisek, Smetana, Janacek, Martinů czy Nowak, pozwala na ujęcie ich w poczet tych, których wkład w rozwój muzyki i pianistyki europejskiej należy uznać za bezcenny i niepowtarzalny.

2014-10-31
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją” organizowanego przez samorząd województwa małopolskiego.. W konkursie zostaną wyróżnione te małopolskie szkoły, które charakteryzuje szczególna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły. Aktywność, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji.
2014-10-31

Zapraszamy na kolejne spotkania pt. „Zdrowe żywienie i dieta”, skierowane do obecnych i przyszłych rodziców oraz opiekunów małych dzieci, realizowane w ramach programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie. Spotkania zaplanowano na okres wrzesień-październik 2014 r.

 
 
Kalendarzyk
select
select
select

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium