Kalendarium
 
2014-08-15 - 2014-08-16
Wspaniałe koncerty: Pawła Chusti Chustaka, Maxxie Band, Zespołu Dzień Dobry oraz Chóru Cerkiewnego „Kalophonia”, II Bieg Patronalny – „Biegać jest BOSKO”, tańce integracyjne, odsłonięcie muralu oraz Spektakl „Obraz”, a to wszystko połączone ze spotkaniem młodych z Polski i Ukrainy to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów VII Małopolskiego Festiwalu Jackowe Granie, który w dniach 15 – 17 sierpnia odbędzie się w Oświęcimiu.
2014-08-23 - 2014-08-24
To niepowtarzalna szansa na skorzystanie z niespotykanej atrakcji turystycznej. Tylko w wakacyjne weekendy mamy szansę na przejazd zabytkowym pociągiem ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce do Mszany Dolnej. Kursy odbywają się dwa razy dziennie. A w dniach 23-24 sierpnia zapraszamy na 10. Parawozjadę
2014-08-25
Komisja Europejska po raz trzeci organizuje konkurs fotograficzny pod tytułem „Europa w Moim Regionie”. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości na temat projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach polityki regionalnej Unii Europejskiej. Konkurs prowadzony jest poprzez stronę Komisji Europejskiej na portalu Facebook.
2014-08-31
Trwa druga edycja projektu „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”. Na 100 uczestników pierwszej edycji, 10 ma już pracę, a 77 odbywa staż zawodowy. To projekt skierowany do mieszkańców Małopolski po 50 roku życia, którzy są bezrobotni i maja problem ze znalezieniem pracy. Zainteresowani biorąc w nim udział będą mogli na nowo odkryć swój potencjał zawodowy, zwiększą swoją szansę na znalezienie pracy oraz poznają nowych, ciekawych ludzi. Część z nich będzie miała możliwość odbycia płatnego stażu.
2014-09-10
Trwa rekrutacja szkół do II edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września. Mistrzowie Kodowania to ogólnopolski, bezpłatny program edukacyjny, w ramach którego dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski uczą się programowania!
2014-10-05
Trwają Tatrzańskie Wici. To projekt, pod szyldem którego odbywa się na Podhalu szereg ciekawych imprez. U nas znajdziecie program wydarzeń, które potrwają aż do 5 października
 
 
Kalendarzyk
select
select
select

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
W tym miejscu znajdziesz dokładne informacje kogo obowiązuje opłata za korzystanie ze środowiska, a kto jest zwolniony z tych należności. Tutaj znajdziesz także wykaz wymaganych dokumentów do opłat, stawki opłat i wzory formularzy oraz rachunek bankowy na jaki należy wnosić opłaty. Na stronie znajduje się także kontakt do zespołu do spraw weryfikacji opłat i dokładny adres gdzie należy składać sprawozdania za korzystanie ze środowiska.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium