Kalendarium
 
2016-06-05
W niedzielę, 5 czerwca, zapraszamy na specjalną, plenerową odsłonę warsztatów rodzinnych „Etnokalendarz”. Muzeum Etnograficzne w Krakowie zainspirowani Światowym Dniem Dziecka na sześć godzin (11-17) zamieni Plac Wolnica w przestrzeń wspólnej zabawy i spotkania z rodziną. Wstęp wolny.
2016-06-13
W dniach 13 -14 czerwca 2016 r. w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) w Krakowie odbędzie się XII Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” pod hasłem „Kluczowe dane referencyjne z perspektywy krajowej i europejskiej”. Wydarzenie objął swoim patronatem Główny Geodeta Kraju.
2016-06-15
Miłośnicy, badacze i twórcy lokalnego dziedzictwa kulturowego – to nagroda przyznawana z myślą o nich. Rusza V edycja Nagrody Województwa Małopolskiego im. Romana Reinfussa za wybitne i szczególne osiągnięcia w dziedzinie zachowania lokalnej tożsamości kulturowej w Małopolsce. Wnioski o nagrodę można składać do środy 15 czerwca.
 
 
Kalendarzyk
select
select
select
Zobacz także...

Polecamy
Województwo małopolskie prowadzi specjalny serwis, w którym można znaleźć informacje o prognozach stężeń zanieczyszczeń w powietrzu: pyłu PM10, pyłu PM2,5, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, tlenku węgla i ozonu. Określają one ryzyko wystąpienia przekroczeń poziomów dopuszczalnych oraz alarmowych w powietrzu, do których często dochodzi w miastach naszego regionu szczególnie zimą.
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.
Tutaj znajdziesz serwis internetowy stworzony z myślą o pracodawcach i pracownikach w Małopolsce - Wojewódzki Urząd Pracy uruchomił platformę, która ma służyć pracodawcom, zainteresowanym inwestycjami i poszukujących odpowiednich pracowników w naszym regionie. Strona ma także pomagać osobom, które przez redukcję w firmie tracą pracę.
12
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium