Wydarzenia
 
2015-03-25
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego mają zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie dotyczące upowszechniania modelu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi KONKURS OFERT TO NIE WSZYSTKO!
2015-03-19
Krakowskie Centrum Egzaminacyjne zaprasza od 23 do 29 marca na  Dni Otwarte ECDL. Hasłem przewodnim tegorocznych dni otwartych  jest  „Certyfikat ECDL – mój pierwszy krok do sukcesu”.  Honorowym patronat nad tym wydarzeniem objął Oddział Małopolski Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
2015-03-18
Gmina Korzenna, organizator Majówki na Bukowcu, Jarmarku Korzeńskiego i Koncertu kolęd, akcji Odblaskowa szkoła, konkursu Matematyczne potyczki oraz warsztatów rękodzielniczych, została Edukacyjną Gminą Małopolski 2014.
2015-03-05

Wszystkie dziecięce i amatorskie zespoły folklorystyczne z Małopolski mają okazję zaprezentować swój talent. Już  17 kwietnia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” zaprasza do udziału w VIII Wojewódzkim przeglądzie zespołów folklorystycznych „Smok 2015”.

2015-03-03
Już w ten piątek rozpoczęcie cyklu warsztatów fotograficznych dla dzieci w wieku  10 – 12 lat. Podczas zajęć dzieciaki „zaprzyjaźnią” się ze swoimi aparatami poznając zarówno ich techniczne właściwości jak i sposoby wykorzystania sprzętu w praktyce. Krótko mówiąc będzie to przygoda i zabawa ze światłem, obrazem.
 
 
Polecamy
Lubisz odwiedzać muzea, oglądać wystawy i chodzić na ciekawe koncerty i filmy? Problem w tym, że brakuje ci na to pieniędzy? W Małopolsce istnieje projekt, który rozwiąże twoje problemy. Bon kultury -  to szansa na udział w wybranych wydarzeniach kulturalnych  po wyjątkowo korzystnych cenach.
Zobacz także
Lubisz zagadki, chcesz się sprawdzić czy dobrze idzie ci przeliczanie i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Małopolsce. Sprawdź się w quizie „Zagadki w liczbach ukryte”.
Chłopska Szkoła Biznesu - to gra planszowa, która w ciekawy i nietypowy sposób uczy podstaw ekonomii. To doskonała alternatywa do zwykłych lekcji w szkołach, bo może w niej zagrać równocześnie nawet 30 osób! Grę można wypożyczyć w Małopolskim Instytucie Kultury w Krakowie.
Dilettante to działania artystyczno-edukacyjne, których celem jest wsparcie i pomoc edukacyjna dla nauczycieli i instruktorów pracujących z amatorskimi, dziecięcymi i młodzieżowymi grupami teatralnymi, oraz dostarczanie wiedzy z zakresu historii i teorii dramatu.  Dilettante to działania artystyczno-edukacyjne, których celem jest wsparcie i pomoc edukacyjna dla nauczycieli i instruktorów pracujących z amatorskimi, dziecięcymi i młodzieżowymi grupami teatralnymi, oraz dostarczanie wiedzy z zakresu historii i teorii dramatu.
Praktyczne informacje
W tym miejscu znajdziesz wyszukiwarkę, która pomoże ci znaleźć kierunek studiów, kursy i szkolenia, ofertę e-learningową, przedszkolną, szkolną, seminaria i konferencje. Staże, praktyki zawodowe, warsztaty i wykłady naukowe w całej Małopolsce.
W tym miejscu znajdziesz wyszukiwarkę, która pomoże ci znaleźć konkretne przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, policealne, szkoły dla dorosłych, szkoły specjalne, uczelnie wyższe, placówki pozaszkolne i instytucje doradztwa zawodowego. Dzięki mapce umieszczonej w tym miejscu możesz szukać szkół w całej Małopolsce, ale także w poszczególnych powiatach naszego województwa.
Oferta jest prosta. Wystarczy wybrać na mapie, umieszczonej na stronie, jeden lub więcej powiatów i sprawdzić, czy w tej części województwa masz szansę na znalezienie interesującej cię praktyki. Platforma ma charakter otwarty, więc znajdują się tylko te praktyki, które organizatorzy samodzielnie wpisali je do rejestru.
Oferta współpracy dla szkół
Zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne z Małopolski do współpracy ze szkołami z Regionu Rhône-Alpes w Republice Francuskiej. Zgłoszenia:
Gabriela.Pawlik@umwm.pl
 
Przeskocz do głównej zawartości

Edukacja