Rusza kolejna edycja konkursu „Grunt na medal”
2012-04-16 - 2012-05-18

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zaprasza prezydentów, burmistrzów i wójtów z całej Polski do udziału w V już edycji konkursu „Grunt na medal” 2012. Przypomnijmy, że celem wydarzenia jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne.
Dzięki udziałowi w konkursie miasta i gminy maja wyjątkową możliwość promocji swojego regionu i pozyskiwania nowych inwestycji. Najatrakcyjniejsze zgłoszone oferty terenów inwestycyjnych będą, wzorem ubiegłorocznych edycji rekomendowane przez PAIiIZ inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce. Dodatkowo zwycięzcy będą mogli używać znaku „Grunt na medal” we wszystkich materiałach promocyjnych.

Na oferty czeka w Małopolsce w Centrum Obsługi Inwestora Robert Glac, Tel. 12 620 91 40, Robert.glac@marr.pl.
Termin zgłaszania ofert (pobierz zgłoszenie) mija 18 maja 2012 roku, zaś zwycięzcy zostaną wyłonieni maksymalnie do połowy listopada.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z regulaminem konkursu (dostępnym również na stronach urzędów marszałkowskich oraz PAIiIZ).

Wszelkich informacji udzielają:
Monika Zdrojek, Tel. 22 334 98 19, monika.zdrojek@paiz.gov.pl
Rafał Szymaniak, Tel. 22 334 99 15, rafal.szymaniak@paiz.gov.pl

Więcej informacji
apud
FacebookWykopDiggTwitterE-mailWięcej...
 
 
Rusza kolejna edycja konkursu „Grunt na medal”
 
Przeskocz do głównej zawartości

Kalendarium